Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ton Schulten
Startprijs 8.000 EUR

Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G

Jan te Wierik 2002
Startprijs 7.750 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U

Dommelshuizen, zeegezicht
Startprijs 6.500 EUR

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G

Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.500 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam, Parijs
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U

Ton Schulten
Startprijs 2.200 EUR

Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G

Ikoon
Startprijs 2.000 EUR

Russisch icoon ca. 1800/1820. Moeder Gods in aanbidding bij gekruisigde Christus. Randversiering van rocailles (Lodewijk XV-stijl). Met ongebruikelijke Russische dubbele adelaar in de rand.

F. van Kregten
Startprijs 2.000 EUR

Johannes Aurelius Richard Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, "Melktijd" 50x70cm. Cond.: G

J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR

Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.550 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 71x57cm. Cond.: U

Jan te Wierik, acryl op papier
Resultaat: 1.550 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U

Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR

Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U

Groenewegen, melkster bij koeien
Startprijs 1.500 EUR

Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G

Rond ikoon
Startprijs 1.400 EUR

Ronde Russische icoon 1e helft 19e eeuw. Evangelist Lucas (patroon van de artsen) met evangelieboek, met in het kerkslavisch Lc Hfst 1 vers 1; begin van de blijde boodschap van... Fraaie randversierin...

Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.250 EUR

Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1989, acryl op papier, abstracte compositie met mooie zilveren baklijst 70x64cm. Cond.: G

Karl Wagner, Hollandse haven
Startprijs 1.100 EUR

Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G

W.C. Rip
Startprijs 1.000 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G

Ikoon
Startprijs 1.000 EUR

Twee velden icoon. Boven: De intocht in Jerusalem van jezus (herdacht op palmzondag), Onder: De opdracht van Maria in de tempel door Joachim en Anna. Tevens 4 randheiligen; Nicolaas, Helma, Demetrius ...

German Grobe
Startprijs 900 EUR

German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G

E.Rabbers
Startprijs 850 EUR

Evert Rabbers (1875-1967 Enschede) De Regge bij Goor. Olieverf op linnen 45x55 cm., Cond.:G

Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR

Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G

Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR

Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R