Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G
Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U
Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U
Staten Kansel bijbel anno 1714 door Jacob en Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam door Pieter Rotterdam met gravures. Origineel lederen band en sloten in goede originele staat 28x47x13cm. Cond.: G
Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G
Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U
Statenbijbel anno 1744 door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht met originele lederen band, sloten en gravures 38x24x12cm. Cond.: G
Prachtige bronzen kopie van een V.O.C. boegkanon in zeer goede staat 67cm.
Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G
Koppel 19e eeuwse dubbelloopse Franse pistolen met bajonet in zeer goede originele staat 22cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.
Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G
Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G
Frans vuursteenpistool 18e eeuw in goede staat met brons aan de kolf en loop 36cm. Cond.: G
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G
Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G
Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G
18e Eeuwse barok spiegel met engelen en druivenranken in goede originele staat, vermoedelijk Duitsland. Goudkleur van latere datum 50x46cm. Cond.: G
Replica van een 18e eeuwse Hollandse Louis Seize bakbarometer 20e eeuw. Mooie kwaliteit met tinnen gegraveerde plaat en fineer inlegwerk 128x24x9cm. Cond.: G