Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach
Startprijs 1.950 EUR

Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G

Penvuur pistool
Startprijs 1.900 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G

Koppel geweren met damast
Startprijs 1.850 EUR

Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U

Koppel pistool
Startprijs 1.680 EUR

Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U

Staten kansel bijbel anno 1714
Startprijs 1.250 EUR

Staten Kansel bijbel anno 1714 door Jacob en Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam door Pieter Rotterdam met gravures. Origineel lederen band en sloten in goede originele staat 28x47x13cm. Cond.: G

Grote bronzen hanglamp
Resultaat: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G

Speeldoos
Startprijs 950 EUR

Prachtige Adler speeldoos (functies getest) van notenhout met daarbij 16 platen met diverse melodiën. Alles origineel en in goede staat 20,5x44x32cm. Cond.: G

Vuurvergulde empire stijl lamp
Startprijs 900 EUR

Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U

Statenbijbel anno 1744
Startprijs 750 EUR

Statenbijbel anno 1744 door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht met originele lederen band, sloten en gravures 38x24x12cm. Cond.: G

Kopie VOC scheepskanon
Startprijs 750 EUR

Prachtige bronzen kopie van een V.O.C. boegkanon in zeer goede staat 67cm.

2-Loops revolver, Engels
Startprijs 690 EUR

Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G

Koppel pistool, bajonet
Startprijs 680 EUR

Koppel 19e eeuwse dubbelloopse Franse pistolen met bajonet in zeer goede originele staat 22cm. Cond.: G

Geldkist 18e eeuw
Startprijs 650 EUR

Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G

Kinder-rapier
Startprijs 580 EUR

18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.

Penvuur dubbelloops, damastloop
Startprijs 575 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.

Dubbelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 520 EUR

Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G

Dubbelloops jachtgeweer, damast
Startprijs 450 EUR

Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G

Hoorn op staande voet
Startprijs 390 EUR

Grote hoorn des overvloeds met plated bewerkte monturen op staande voet. vermoedelijk Duitsland ca. 1890 46cm. Cond.: G

Militair Frans geweer
Startprijs 380 EUR

Frans vuursteenpistool 18e eeuw in goede staat met brons aan de kolf en loop 36cm. Cond.: G

Dubbelloops jachtgeweer, Husqvarna
Startprijs 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G

Jugendstil kan
Startprijs 360 EUR

Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse barok spiegel met engelen en druivenranken in goede originele staat, vermoedelijk Duitsland. Goudkleur van latere datum 50x46cm. Cond.: G

Holl. bakbarometer
Resultaat: 280 EUR

Replica van een 18e eeuwse Hollandse Louis Seize bakbarometer 20e eeuw. Mooie kwaliteit met tinnen gegraveerde plaat en fineer inlegwerk 128x24x9cm. Cond.: G