Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Servies 7 delig+6 lepeltjes/vorkjes zilv.
Startprijs 3.200 EUR

Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...

Grote kandelaar zilv.
Resultaat: 3.200 EUR

Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U

Grote Joodse kom
Resultaat: 1.800 EUR

Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U

4 Delig servies zil.
Startprijs 2.000 EUR

4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U

4-Delig servies
Startprijs 1.750 EUR

4-Delig zilveren koffieservies met dubbele parelrand, importeursteken DA: Aubert 835/000. Koffiekan H: 20cm. Comfoor H: 9cm. Gewicht samen ca. 1244gr. Cond.: U

Zilveren model Ferrari
Resultaat: 1.750 EUR

Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia

Zilveren schaal 18e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U

Zilver, cloisonne schenkkan
Resultaat: 3.500 EUR

Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...

Hengselmand
Startprijs 1.125 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U

Zilveren ei
Resultaat: 1.250 EUR

Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...

3 Delig servies
Startprijs 1.000 EUR

3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U

Zilver cloisonne ei
Startprijs 1.000 EUR

Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,

Zilveren dienblad
Startprijs 975 EUR

Zeer mooie Hollands zilveren schuitvormig dienblad op vier pootjes, fijn parelrandje met ajourgezaagde rand. MT: J.M. v. kempen en Zn, jaarletter V: 1905. 835/000 ca. 553gr. 35x20cm. Cond.: U

Zilveren wijwaterkannetjes + dienblad
Startprijs 975 EUR

Bijzonder stuk; 18e eeuwse zilveren wijwaterkannetjes op origineel bijbehoren dienblaadje met kerkelijke gravure op onderzijde. 925/000 Z1 keur. Bladmaat 19x13,5cm. Kannetjes 6,5cm. Totaal ca. 346gr. ...

Zilveren cabaret
Startprijs 950 EUR

Schitterend Hollands zilveren cabaret met florale uitgewerkte randmotieven eind 1800. 835/000 ca. 574gr. 33x24cm. Cond.: U

Zilveren Hoorn des Overvloeds
Startprijs 900 EUR

Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.

Fruitschaal op voet zilver
Resultaat: 900 EUR

Bijzonder tafelstuk. Zwaar bewerkte zilveren opengewerkte schaal op voet met florale motieven. In de schaal een uitgewerkte "Hof van Eden" voorstelling. IN het tussenstuk een mooie uitgewerkte beeldte...

Zilveren bestek
Resultaat: 850 EUR

Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.

Hengselmand
Startprijs 780 EUR

Zeer fraaie grote ajourgezaagde handgemaakte hengselmand op ovale voet voorzien van V: Buitenlandse werken 925/000 ca. 910gr. 34x22x14cm. (zonder hengselhoogte) Cond.: U

Fruitschaal open pootjes
Startprijs 760 EUR

Bijzondere zilveren schaal, gedeeltelijk ajourgezaagd. Geheel op 4 opengewerkte poten, rand met bloemmotieven afgewerkt ca. 823gr. 36x29x9cm. Cond.: U

Eierset 7 delig
Startprijs 760 EUR

Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U

Dienblaadje Joodse afb.
Startprijs 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

2 Kandelaars ronde voet zilv.
Startprijs 700 EUR

Paar mooie sterling zilveren tafelkandelaars 925/000 H.:24cm. øvoet: 11,5cm. Totaalgewicht ca. 637gr. Cond.: U

Geribde koffiepot zilv.
Startprijs 670 EUR

Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U