Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....
Prachtige grote Chinees porseleinen sierschotel 18e-19e eeuw met afgebeeld 6 Chinese figuren in een landschap in zeer goede staat ø36,7cm. Cond.: G
Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G
Bijzonder Thuringer porseleinen klokkenstel gemerkt Plaue 1e helft 20e eeuw. Bestaand uit twee dekselcoupes en klok met los uurwerk versierd met figuren en vele bloemen. Lichte chips af van sommige bl...
Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G
Puntgaaf 6-persoon Wedgwood dinerservies Provence 20e eeuw bestaand uit; 6 Dinerborden, 6 diepe borden, 1 dekschaal, 1 open groente/saladeschaal, 1 grote vleeschotel en sauskom Cond.: U
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een melkende boerin met koe in een landschap. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R
18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Chinees porseleinen vaasje 19e eeuw met zilveren montuur en tuindecor met figuren 16,5x6,5x6,5cm.
Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R
Zes-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitsteklende staat
Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.
Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met bloemen, vogels en landschapsdecor. In zeer goede staat ø45,8cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met geschulpte rand. Decor van vogels en bloemvaas in zeer goede staat ø46,5cm. Cond.: G
Antieke Sevres keramieken siertegel met vrouwenportret, gesigneerd Sevres Juillet 1908 Jeanne Julhes. Randschade midden-boven, verder in goede staat 30,5x20,5cm. Cond.: R
Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R
Acht Hollandse tulpentegels polychroom in het kwadraat 17e eeuw, restauraties en schade 13x13cm. Cond.: R-M
Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G
Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G