Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Baccarat kandelaar
Startprijs 380 EUR

Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat

Glas 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Grote gegraveerde beker ca. 1800, vermoedelijk Duitsland of Frankrijk 14xø11,5cm.

Glas met wapen
Startprijs 200 EUR

Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U

Jugendstil vaas
Startprijs 200 EUR

Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G

Kristallen stel
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R

2 Karaffen, Hollands
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M

2-Delige fruitschaal
Startprijs 140 EUR

Tweedelige kristalgeslepen fruitschaal op voet 23xø26cm. Cond.: G (kleine chips)

Copier Unica, Max Verboeket
Startprijs 120 EUR

Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G

Glazen dekselcoupe
Startprijs 120 EUR

Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G

Kristallen glas, geëtst
Startprijs 110 EUR

19e Eeuws kristallen glas met florale voorstelling op voet H.: 17cm. Cond.: U

2 Kristallen karaffen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G

Krist. bowlpot met onderschotel
Startprijs 100 EUR

Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R

8 Kristallen glazen
Startprijs 95 EUR

Acht antieke kristallen glazen met ruitslijpsel Cond.: U

11 Likeurglazen, roemers
Startprijs 80 EUR

Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G

4 Delen waaierkristal
Startprijs 80 EUR

Vier delen waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x koekjesbus met deksel (minime chip), 1x bierpul met tinnen deksel (minime chip), en 2 coupes op hoge voet 17-22cm. Cond.: G

Copier Leerdam glas
Resultaat: 120 EUR

Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G

Kristallen rozensteker
Startprijs 75 EUR

Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U

2 Roemers, groen
Startprijs 70 EUR

Twee groene glazen roemers met barok voetje ca. 1900 H.: 12,5cm.

Kristallen vaas
Startprijs 70 EUR

Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: U

Krist. natfruitschaal + onderschotel
Startprijs 60 EUR

Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R

2 Kristallen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R

Kandelaar
Startprijs 60 EUR

Prachtige zware kristallen kandelaar ca. 1890 in goede staat, licht bekrast onder de voet 27x18x18cm. Cond.: G

3 Karaffen
Startprijs 60 EUR

Drie oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw, facetgeslepen en amandelgeslepen (1 stop mist) 26-37cm. Cond.: G

Muizenflesje
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G