Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier Commode
Startprijs 1.800 EUR

Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.
Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U

Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1810 met 8-daags uurwerk, 2 kleuren marmer (grijs en creme), Wedgwood plaquettes en touwtjesslinger 45x32x11cm. Cond.: G

Ring WG/brilj./robijn
Startprijs 1.750 EUR

Ring WG 585/000 bezet met 4 ronde gefac.zeer fijne robijnen 0.50 crt. in zeer goede kleur en briljanten 1.75 crt. W/SI, ø 54, 9.7 gr.

4-Delig servies
Startprijs 1.750 EUR

4-Delig zilveren koffieservies met dubbele parelrand, importeursteken DA: Aubert 835/000. Koffiekan H: 20cm. Comfoor H: 9cm. Gewicht samen ca. 1244gr. Cond.: U

Zilveren model Ferrari
Resultaat: 1.750 EUR

Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia

J.W. Bildus
Startprijs 1.700 EUR

Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G

Oorst.GG/brilj.
Startprijs 1.700 EUR

Klipoorstekers GG 585/000 met briljanten 2.20 crt. W/SI, L 20mm., 8.2 gr.

Koppel pistool
Startprijs 1.680 EUR

Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U

Boulle klok
Resultaat: 1.650 EUR

18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.550 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 71x57cm. Cond.: U

Jan te Wierik, acryl op papier
Resultaat: 1.550 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U

Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Monumentale spiegelcommode ca. 1920 in barok stijl uitgevoerd met prachtig notenhout fineer. Rijk notenhouten bewerkt snijwerk en dubbelgebogen voorzijde. origineel beslag en marmeren gebogen zwart bl...

Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere massief notenhouten gestoken Franse wandklok met barometer (hoogwaardig kwaliteit snijwerk). Rondom de barometer alle sterrenbeelden uitgestoken, 8 daags uurwerk (Parijs) 102x53x16cm. Cond....

Willem Steelink
Startprijs 1.500 EUR

Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U

Groenewegen, melkster bij koeien
Startprijs 1.500 EUR

Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G

Creolen WG brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Creolen WG 585/000 bezet met enerzijds zwarte briljanten ca.0.90 crt. en anderzijds briljanten ca.1.10 crt W/SI L.17 mm., ca.8.4 gr.

Oorst.WG/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Klip oorstekers WG 585/000 bezet met diamant carrees 2.20 crt. W/SI., L.17 mm., 8.0 gr.

Ring GG/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 13 briljanten ca.2.0 crt. W/SI-PI, ø54, 7.4 gr.

Zilveren schaal 18e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U

Ring WG/brilj.
Startprijs 1.500 EUR

Aparte ring WG/585/000 bezet met briljanten en diamant-navettes ca.2.14 crt.W/SI, ø55 (open), ca.10.6 gr.

Mysterieus, Monreau
Startprijs 1.450 EUR

Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G

2 Kandelaars Meissen
Resultaat: 1.800 EUR

Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....

Rond ikoon
Startprijs 1.400 EUR

Ronde Russische icoon 1e helft 19e eeuw. Evangelist Lucas (patroon van de artsen) met evangelieboek, met in het kerkslavisch Lc Hfst 1 vers 1; begin van de blijde boodschap van... Fraaie randversierin...

Zilver, cloisonne schenkkan
Resultaat: 3.500 EUR

Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...