Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG/WG/saf./brilj.
Startprijs 1.350 EUR

Ring GG/WG 750/000 met rond gefac.saffieren 1.0 crt. in zeer goede kleur en briljanten 2.0 crt.TW/VSI. ,ø52, 6.9 gr.

Duitse commode ca. 1880
Resultaat: 1.400 EUR

Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.

Staten kansel bijbel anno 1714
Startprijs 1.250 EUR

Staten Kansel bijbel anno 1714 door Jacob en Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam door Pieter Rotterdam met gravures. Origineel lederen band en sloten in goede originele staat 28x47x13cm. Cond.: G

Wilhelm Hambuchen
Startprijs 1.250 EUR

Wilhelm Hambuchen (1869 - 1939 Duitsland), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 60x80cm. Cond.: G

2 Meissen kandelaars
Startprijs 1.200 EUR

Pendulestel, onyx marmer
Startprijs 1.200 EUR

Prachtig groen onyx 3-delig pendulestel met vuurvergulde bronzen ornamentuur ca. 1880. Rondom geslepen glas met 8-daags uurwerk en compensatieslinger. In perfecte staat 42x22x9cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1989, acryl op papier, abstracte compositie met mooie zilveren baklijst 70x64cm. Cond.: G

Tahitiparel collier
Startprijs 1.200 EUR

Tahiti parel collier, 37 zeer fijne Tahiti parels 13-11 mm, 2 sluiting in parel verwerkt,L 44.5 cm., 85.9 gr.

Druppel diamant
Resultaat: 1.300 EUR

Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G

Hengselmand
Startprijs 1.125 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, ajourgezaagd met ingegraveerde opstaande rand en parelmotief 925/000 ca. 1190gr. 37x27x12cm.(zonder hengselhoogte) Cond.: U

Karl Wagner, Hollandse haven
Startprijs 1.100 EUR

Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G

Ring WG/brilj.
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 585/000 met 7 diamanten in smaragd slijpsel 1.1 crt.W/SI, ø53, 3.8 gr.

Ring GG/brilj.
Startprijs 1.100 EUR

Ring GG 750/000 met148 briljanten 1.67 crt.W/SI., ø55, 9.6 gr.

Ring WG/Brilj.
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 585/000 bezet met briljanten ca. 1.0 crt.,W/SI ø55, ca.13.1 gr.

Kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G

Grote bronzen hanglamp
Resultaat: 1.100 EUR

Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G

W.C. Rip
Startprijs 1.000 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, Hollands riviergezicht met molens een paardekar 57x38cm. Cond.: G

Ikoon
Startprijs 1.000 EUR

Twee velden icoon. Boven: De intocht in Jerusalem van jezus (herdacht op palmzondag), Onder: De opdracht van Maria in de tempel door Joachim en Anna. Tevens 4 randheiligen; Nicolaas, Helma, Demetrius ...

Ring WG/diam.baq.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000 met diamant-baquettes 1.30 crt. W/SI, ø54, 5.7 gr.

Zilveren ei
Resultaat: 1.250 EUR

Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...

Ring WG/brilj.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG 585/000 deels zwart gerodineerd , met zwarte briljanten 2.0 crt. en briljanten 0.40 crt. W/SI, ø 57, 14.2 gr.

Ring GG/WG
Startprijs 1.000 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten deels zwart gerodineerd, met briljanten fancy-brown 3.0 crt. en briljanten 0.50 crt. W/SI, ø57, 11.8 gr. Bijzonder mooi kleuren spel.

Ring WG/Brilj.
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG/585/000 bezet met briljanten ca.1.50 crt,WSI, ø55, ca.15.1 gr.

Ameth./diam. collier WG
Resultaat: 1.300 EUR

Collier WG 585/000 bezet met 2 amethisten 12x10 mm., in goede kleur en diamant en briljant ca.0.35 crt. W/Si en een kweekparel. Collier is bijzonder mooi gemaakt. L. ca.45 cm.