Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R
Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.
Kleine beschilderde Friese stoelklok 19e eeuw met zwaar bronzen uurwerk in originele ongerestaureerde staat 46x18x16cm. Cond.: G
Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G
Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R
Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G
Franse porseleinen pendule ca. 1880 met musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, de pendule is in goede originele staat 45x37x19cm. Cond.: G
Groot zwaar bronzen 3-delig klokkenstel met 8-daags uurwerk, gemerkt Trouille A. Amiens in Louis Quinze stijl ca. 1890. 53x29x16cm. en 54x24x24cm. Cond.: G
Grote Duitse antieke notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 "Uhrenfabrik Borussia Freiburg" met secondenaanduiding in zeer goede originele staat. 2 Lijstjes kroon mist a 4 cm. 134x53x22cm. Cond.:...
Eikenhouten Friese staartklok begin 19e eeuw met bruidskrans en wekkerfunctie. geheel origineel met originele spiegels 160x37x22cm. Cond.: G
Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G
Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...
Antieke Hollandse bijbel met 2 zilveren sloten uit 1839, groot keur te Zwolle MT: W26 Egidus Wientjes Ootmarsum, jaarletter T: 1853. 835/000 18x12x6,5cm. Cond.: U
Karl Ernst Morgenstern (1847 - 1928) Münchener Schüle, olieverf op linnen, Blick von Gollenberg bei Köslin 32x22cm. Cond.: G
Ring GG585/000 bezet met een saffier en diamanten. ø 56, ca.4.15 gr.
Mooie antieke Hollands zilveren gegraveerde tabaksdoos op vier pootjes 835/000, jaarletter I: 1868, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven 13x8cm. ca. 163gr. Cond.: U
Houten sculptuur Corneille, olieverf op hout, gezicht met kat, beide kanten beschilderd 40x30x14cm. Cond.: G
Prachtige grote porseleinen antieke vaaspendule ca. 1880 met kobaltblauw- en gouddecor in empire stijl. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 51x24x19cm. Cond.: G
Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G
Grote kroonluchter ca. 1930 met glazen pegels en versieringen. 16-Lichts voor kaarsen 102xø72cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U
Zilveren edelman met ivoren hoofdje op zilveren voet waarin rhodochrosiet,tijgeroog,groene agaat en cornalijn. Zilvergehalte 835/000 voorzien van Z 2 inportkeur. H. 16 cm., 193 gr. Cond.:U
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 47x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, verso etiketten veiling Christies, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 145x135cm. Cond.: G
Grote notenhouten Gustav Becker 2-gewichten regelateur ca. 1890 compleet met kroon en tollen in goede originele staat 127x48x20cm.
Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...
Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...
Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G
Gebatikt zijde kleed ca. 1900 met afgebeeld Oosterse vrouwfiguren en koeien 80x104cm. Cond.: G
Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G
Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G
Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.
Twee grote porseleinen Chinese deksel-siervazen 20e eeuw met vijverdecor met karpers in goede staat 56xø27cm. Cond.: G
Collier van 2 rijen bloedkoraal waaraan een antiek slot.GG 14 krt. L. 43 cm.
Armband van 4 rijen bloedkoraal, slot GG585/000, L.19 cm.
Replica van een 18e eeuwse Hollandse Louis Seize bakbarometer 20e eeuw. Mooie kwaliteit met tinnen gegraveerde plaat en fineer inlegwerk 128x24x9cm. Cond.: G
Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U
Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U
Aparte Chinees bronzen bewerkte dekselvaas met Foohond, filigrain kopersierwerk en emaille beslag. Geheel staand op drie poten ca. 1900 12x10x5,5cm. Cond.: G
Grote notenhouten tafelklok Grunderzeit ca. 1890, gemerkt Junghans in originele goede staat 55x33x20cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G