Prachtig Russisch cloisonne schenkkannetje geheel gemaakt op zilver, binnenkant is verguld. Buitenkant is geheel gedecoreerd met bloemmotief en 2 zwanen, onderkant met 3 stempels gekeurd, vermoedelijk...
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia
Grote antieke zilveren schaal met originele blauwe binnenbak rustend op vier klauwpootjes, versierd met acanthusbladeren en druifmotieven. Dubbele open grepen. 800/000 ca. 355gr. 30x15x8cm. Cond.: U
Zilveren Russisch ei (Faberge?)gekeurd met een stempel van voor 1917. Ei gedecoreerd met fakkels en guirlandes met blauw emaille en 2 edelsteentjes. Binnenkant verguld, staand op zilveren voetje met p...
Bijzonder tafelstuk. Zwaar bewerkte zilveren opengewerkte schaal op voet met florale motieven. In de schaal een uitgewerkte "Hof van Eden" voorstelling. IN het tussenstuk een mooie uitgewerkte beeldte...
Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met 2 zilveren sloten uit 1839, groot keur te Zwolle MT: W26 Egidus Wientjes Ootmarsum, jaarletter T: 1853. 835/000 18x12x6,5cm. Cond.: U
Mooie antieke Hollands zilveren gegraveerde tabaksdoos op vier pootjes 835/000, jaarletter I: 1868, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven 13x8cm. ca. 163gr. Cond.: U
Zilveren edelman met ivoren hoofdje op zilveren voet waarin rhodochrosiet,tijgeroog,groene agaat en cornalijn. Zilvergehalte 835/000 voorzien van Z 2 inportkeur. H. 16 cm., 193 gr. Cond.:U
Twee exclusieve geheel zilveren kelken, Z1 gekeurd 925/000 ca. 286gr.(samen) 16xø7cm. Cond.: U
Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....
Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U
Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U
Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G
Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U
Negen antiek zilveren kledendracht-knopen Hollands waaronder; MT: Willem van der Wolde Meppel met afbeeldingen van ruiter te paard ca. 23gr., ø1,5-ø2cm. Cond.: G
Negen zilveren fotolijstjes, diverse modellen allen 835/000 Cond.: U
Bijzonder Hollands zilveren gelegenheidsmes/briefopener met staande zilveren leeuw met stadswapen. Groot keur 835/000, MT: J.M. Visser Steenwijk, jaarletter Y: 1958 ca. 61gr. 21,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur rijtuig Hollands, jaarletter R: 1977. 835/000 ca. 100gr. Cond.: U
Zilveren schaal 800/000 voorzien van brede rand waarin florale motieven, MT: Aug. Stockum ca. 252gr. ø26cm. Cond.: U
Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Antiek zilveren maliënkolder-tasje MT: H.C. Hendrik Copier Schoonhoven eind 19e eeuw. 835/000 ca. 92gr. 9cm. Cond.: U
Hollands zilveren kandelaar, laag model 2 zilveren zoutbakjes op pootjes (waarvan 1 met blauwglazen inzet), 1x servetring en 1x verzilverd tafelkandelaartje Cond.: G
Zilveren miniatuur van een handkar met scharenslijp en trapaandrijving, made in USA 925/000 ca. 71gr. L.: 6cm. Cond.: U
Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G
Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.
Hollands zilveren sigarettenpijpje met benen mondstuk versierd met staande leeuw 835/000 Cond.: U
Engels zilveren presenteeretui, binnenzijde verguld Z2 keur 835/000 ca. 180gr. 12,5x8,5cm. Cond.: G
Drie antieke zilveren eetlepels in zeer goede staat MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 174gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tasbeugel MT: W.P. Willem de Plegt Schoonhoven, jaarletter 1883. 835/000 ca. 33gr. 10cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tasbeugel met binnebeugel MT: B onduidelijk, 835/000 ca. 26gr. 8cm. Cond.: U
Elf zilveren gebaksvorkjes, puntfiler met bewerkte rand 835/000 MT: VK van Kempen ca. 169gr. Cond.: U
Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren bonboniere op voet met opengewerkte rand en kabelmotief 14xø15cm. Cond.: R
Antieke Franse zilveren fotolijst c.q. spiegellijst 835/000 27,5x21,5cm. Cond.: G
Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U
Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G
Zes zilveren servet- en vingerdoekringen (rond, ovaal en achthoekig). Allen 835/000 Hollands. Gewichts samen ca. 152gr. Cond.: U
Vierkant Engels zilveren doosje met scharnierend deksel, Hollands Z1 keur 925/000 8,5x8,5x3,5cm. Cond.: U