Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst 64x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst Cond.: G
Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U
Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G
Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.
Karl Ernst Morgenstern (1847 - 1928) Münchener Schüle, olieverf op linnen, Blick von Gollenberg bei Köslin 32x22cm. Cond.: G
Houten sculptuur Corneille, olieverf op hout, gezicht met kat, beide kanten beschilderd 40x30x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 47x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, verso etiketten veiling Christies, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 145x135cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U
Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G
Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw
Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), aquarel op papier, droogboeket 1978 (zeldzaam origineel van deze kunstenaar) 24x37cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G
Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G
Harmen Meurs (Wageningen 1819 - 1964 Ermelo), pastel op papier, mannelijk naakt 50x68cm. Cond.: G
Vier etsen 17e-18e-19e eeuw; 1x Teniers Pinx pitteri sculp 16e-17e eeuw De Schoenmaker 33x25cm. 1x Jan Roden-Poorts Toren 18e-19e eeuw 15x28cm., 1x De Brugh tot Maerlen 19e eeuw 13x22cm. en 1x Venice ...
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op linnen, hoofd van Johannes de doper op bord (op paneel gezet) 43x32cm. Cond.: G
Marinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, boer op akker met paardespan 27x20cm. Cond.: G
Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op paneel, vaas met bloemen 41x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G
Anton Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op paneel, moedereend met kroost 21x15,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, aquarel op papier, kleurrijk bloemstilleven 60x48cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, acryl op papier, abstracte clown met marionette 25x35cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G
Gijs Kramer (Zeist 1905 - ), olieverf op paneel, boerenhuis met kippen 58x40cm. Cond.: G
J. Burghout 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met vele figuren 50x70cm. Cond.: G
Louis Legrand (1861 - 1951 Frankrijk), ets met aquatint op papier, La Mome Lerpsichore, balletdanseres 38x23cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Evert rabbers (1875 Hengelo - 1967 Enschede), olieverf op paneel, kippen in de stal 25x30cm. Cond.: G
A. Heyne 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 54x39cm. Cond.: G
Alfons Mucha (1860 - 1939), map met 11 Jugendstil posters (pressfoto Praha 20e eeuw), reproducties op papier 61x43cm. Cond.: G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap 40x50cm. Cond.: G
Monogram R.C., olieverf op paneel, stadsgezicht met diverse figuren naar een 19e eeuws voorbeeld 70x50cm.
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G
Le Mennet ca. 1750-1800, handingekleurde gravure op papier, Franse karikaturen in waaiervorm 40x20cm. Cond.: G
Vier etsen 18e-19e eeuw; 1x biddende man ongesigneerd 19e eeuw, 1x de Vermaarde schoenmaker 18e eeuw, 1x tribunaal 18e eeuw, 1x landschap 18e eeuw of ouder Cond.: R-G