Monumentale neo barok hanglamp ca. 1880 Duitsland 5-armig met daarop 5 grote engelen rondom bewerkt met koppen en guirlandes. Zeldzame lamp 80xø72cm. Cond.: G
Grote zakkroonluchter 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105xø56cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren staande lamp 20e eeuw met glazen gelobte kap in goede staat, Art nouveau stijl 165xø34cm. Cond.: G
Grote kroonluchter ca. 1930 met glazen pegels en versieringen. 16-Lichts voor kaarsen 102xø72cm. Cond.: G
Replica van een 18e eeuwse Hollandse Louis Seize bakbarometer 20e eeuw. Mooie kwaliteit met tinnen gegraveerde plaat en fineer inlegwerk 128x24x9cm. Cond.: G
Aparte Chinees bronzen bewerkte dekselvaas met Foohond, filigrain kopersierwerk en emaille beslag. Geheel staand op drie poten ca. 1900 12x10x5,5cm. Cond.: G
Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.
Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat
Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...
Vijftien oude Chinees natuurstenen reliefs, spelden, hangers (jade?) etc. 3-6cm. Cond.: G
Oud ijzeren kanon ca. 1900 "W.R.A. Co trademark registered USA..................August 20 1901" Geheel in originele staat 18x44x17cm. Cond.: G
Statenbijbel anno 1656 door Paulus Aertfz van Rafesteyn met origineel lederen band in slechte staat 20x30x15cm. Cond.: S
Schitterende petroleumlamp met porseleinen voet en messing ca. 1890 met geslepen glazen reservoir in zeer goede staat 75xø17cm. Ronde tulp is gebarstenCond.: G
Stick barometer 19e eeuw, gemerkt W.B. Gunther Nijmegen van notenhout in zeer goede originele staat 91x14x9cm. Cond.: G
Jugendstil fruitschaal op voet van messing met mooie florale motieven 16xø25cm. Cond.: U
Petroleumlamp ca. 1890 staand op compositie metalen vrouw op houten sokkel. Reservoir van groen glas in de handen, origineel 77cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900 gemaakt van opalineglas met als voorstellingen Josephine en Napoleon. Koperen voet en armaturen met bol glas 71xø17cm. Cond.: G
Grunderzeit plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal ca. 1890. Chips af 13x35x18cm. Cond.: R
Romeins marmeren plaquette van een vrouwenfiguur met toga en opgestoken haardracht (authentiek) 9,7x7x1,2cm. Cond.: G
Grote houten polychrome vergulde handgestoken wandconsole 20e eeuw van goede kwaliteit 30x28x23cm. Cond.: G
Duitse notenhouten tabakspot met messing beslag ca. 1890 in zeer goede staat 20xø15cm. Cond.: G
Bijzondere Oosterse sabel , Indonesië,Papua of Nieuw-Guinea?, 19e eeuw, originele heft en bewerkte schede
L.79 cm., Cond.:G.
Uitgebreide nieuwwaardige bestekcassette met bistrobestek, diverse grote messen, vleesvork, schaar etc. Merk: Weber & Kochmann 33x46x10cm. Cond.: U
Kleine bronzen Gothische kandelaar in zeer goede staat (16e eeuw?) 16,5x7,5x7,8cm. Cond.: G
Oud bronzen ikoon met emaille beschildering 19e-20e eeuw 11x9,3cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil WMF pronk-schenkkan met gegraveerde glazen reservoir. Decor van bloemen in zweepslagmotief (Duitsland, plated) 34x16xø10cm. Cond.: G
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Prachtige majolica Jugendstil petroleumlamp met koperen monturen ca. 1900. Voet is iets verbogen 55xø12cm. Cond.: G
Antieke kaarskandelaar met putti en druivenmotief ca. 1890 omgebouwd tot electrische schemerlamp in goede staat 86xø46cm. Cond.: G
Twee staande electrische petroleumlampen; 1x majolica staande petroleumlamp met witglazen kap en brons gepatineerde voet, majolica pot is gelijmd 54x26cm. 1x petroleumlamp zonder kap 34xø17cm. Cond.: ...
16 Engelstalige boeken waaronder; Dante's Purgatory & Hell met platen van Gustav Dore, Historical and Literal Curiosity's van C.J. Smith 1840
Bijzondere grote Hollandse roodkoperen 19e eeuwse appelketel, gezwaluwstaart in zeldzame goede staat 39x38xø27cm. Cond.: U
Grote oude Engelse barometer ca. 1950 in zeer goede staat 89x37x10cm. Cond.: G
Art Deco inktstel met poes en inktpot, gemonteerd op grijs marmeren voet ca. 1930. Poes is gemaakt van compositie metaal 16x35x14cm. Cond.: G
Zware kopergedreven plantenbak, rondom bewerkt met boerenlandschap van koeien en boer. geheel staand op klauwpoten met leeuwekoppen bij de hengsels ca. 1900 44xø42cm. Cond.: G
Hollandse bakbarometer 20e eeuw ner papieren beschilderde achterplaat en notenhouten omlijsting 104x27cm. Cond.: G
Twee antieke thermometers met figuren staande op albasten zuil ca. 1890 (compositie metaal) 42cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 21e eeuw in Art Deco vormgeving 36x11x11cm. Cond.: G
Tinnen snavelkan, 17e-18e eeuw, gemerkt Lefebur A. Lill 24x19xø15cm. Cond.: G
19e Eeuwse godslamp van roodkoper met messing, engelgezichten en guirlandes in goede originele staat 45xø26cm.
2 Boeken Duitsland WO II; 1x Adolf Hitler: Bilder Aus dem leben Des Führers, herausgegeben von cigaretten/Bilderdienst Altona/Bahrenfeld en 1x Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg des NSDAP, he...
Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G
Houten accordeon ca. 1890 Duitsland, gemerkt Imperial Accordeon made in Germany. In zeer goede originele staat 37x38x20cm. Cond.: G
Vier antieke netsuke's ca. 1900; 1x beertje, 1x naakte geisha, 1x konijn met rat en 1x katachtige in hand 4-5,5cm. Cond.: G
Duitse metalen 18e eeuwse Godslamp met cherubijnkopjes in goede originele staat 26x22x24cm. Cond.: G