Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G
Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.
Hollandse kussenkast ca. 1900 gemaakt van eikenhout en palissander, afgezet met abbenhout. Klein model in zeer goede staat, kwaliteitsmeubel 182x158x52cm. Cond.: G
Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...
Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G
Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R
Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G
Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G
Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...
Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U
Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...
Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...
Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U
Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse Franse eikenhouten eettafel in zeer goede originele staat (houtgepint) 77x196x80cm. Cond.: G
Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G
Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist ca. 1800 met inschrift "Anna Katharina Elisabeth Hamelstein Anno 1837". 81x131x64cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G
Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G
Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R
Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...
Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R
Prachtige zwarte piano gemaakt door Pianofortefabrik von W. Biese Berlin Hof Lieferant (kwaliteitspiano). In originele staat met originele kandelaars 137x154x72cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer vroeg Biedermeier tweedeurskast ca. 1840 in originele ongerestaureerde staat met lichte fineerschade 183x122x51cm. Cond.: G
Engelse notenhouten vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas geheel staand op Queen-Anne poten 116x91x32cm. Cond.: U
Kersenhouten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, glasopzet 207x124x48cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G
Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis Philippe coulissentafel ca. 1880 (zonder tussenbladen), ovaal gevormd met prachtige voet met leeuwekoppen. In originele ongerestaureerde staat, notenfineer op het blad beschad...
Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.
Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U
Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G
Wortelnotenfineer Louis Philippe bijzettafeltje ca. 1900 staand op notenhouten 3-spant poot. Gerestaureerd 63xø51cm. Cond.: U
Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.