Twee Hollandse keramieken borden 20e eeuw. 1x Makkum "Het Elderinkshuis Enschede 1958" ø29cm. en 1x Wilhelmina 1898-1923 Societe Ceramique Maastricht ø23cm. Cond.: G
Grote handgemaakte keramieken tulpvaas, prachtig geglazuurd in moderne vormgeving 68x37xø34cm. Cond.: G
Grote Petrus Regout Maastricht sierbord met Delfts decor van paardenspan in de sneeuw ca. 1900 ø40cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen 8-delig kinderserviesje 20e eeuw in originele opbergdoos. beschilderd met Chinese figuren in goede staat 8x20x16cm.
Porseleinen Hutschenreuther eland (Selb) in zeer goede staat 19x23x14cm.
Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.
Antieke Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw voorstellend geisha's in een ruin. Familiestempel op de bodem 28xø12cm. Cond.: G
Oude reservisten steengoed bierpul met tinnen deksel. Onduidelijk gestempeld 2e helft 20e eeuw 27x15xø10cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Chinese spekstenen Geisha ca. 1900 in zeer goede staat 15x5,5x4cm. Cond.: G
Twee DUitse steengoed kruiken ca. 1920 in renaissance stijl met blauwe glazuur. genummerd 177, beide in zeer goede staat 19x10x5,5cm. Cond.: G