Duitse siervaas midden 20e eeuw, kobaltblauw en goudkleurig floraal decor H.: 35,5cm. Cond.: G
Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G
Groot Duits porseleinen restservies Kaiser 20e eeuw (decor Marian en decor Moosrose). 64 Delen in totaal o.a; koffiepotten, terrines, schalen, botervloot, kopjes, borden etc Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G
Oud Chinees spekstenen figuur van een oudere man met baard 20e eeuw 24x10x7cm. Cond.: G
Antiek bisquit porseleinen figuur (beschadigd) met monogram H.n.n., vermoedelijk Duitsland 35,5x13x12cm. Cond.: M