12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Duitse siervaas
Startprijs 10 EUR

Duitse siervaas midden 20e eeuw, kobaltblauw en goudkleurig floraal decor H.: 35,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

Kaiser pors. restservies
Startprijs 100 EUR

Groot Duits porseleinen restservies Kaiser 20e eeuw (decor Marian en decor Moosrose). 64 Delen in totaal o.a; koffiepotten, terrines, schalen, botervloot, kopjes, borden etc Cond.: G

Schaal ca. 1920
Startprijs 30 EUR

Dekselvaasje, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees spekstenen figuur van een oudere man met baard 20e eeuw 24x10x7cm. Cond.: G

Bisquit pors. figuur H.n.n.
Resultaat: 25 EUR

Antiek bisquit porseleinen figuur (beschadigd) met monogram H.n.n., vermoedelijk Duitsland 35,5x13x12cm. Cond.: M