Grote antieke Engels keramieken schaal met 4 Petrus Regout borden "Mikado" ca. 1900 met blauw decor 37x30cm. en ø21cm. Cond.: G
Japans goudimari 19e eeuws porseleinen 8-kantig sierbord met bloemvaas decor. lichte chip aan rand 28,5x28,5cm. Cond.: G
Goudimari 19e eeuws Japans porseleinen vaas met bomen- en bloemendecor 18xø12cm. Cond.: G
Grote Japanse goudimari dekselkom ca. 1930 met landschapsdecor. Deksel is gelijmd Cond.: M
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw plantendecor. Randschade en haarscheur ø23cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met figuren in een tuin met opschrift 42x20cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend man met kalebas in de hand en voor zich een tafeltje. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,1cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend een knielende man met baard en hoed. gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm.
Oude briefopener van ivoor of been, 19e-20e eeuw 19x2x0,4cm. Cond.: G
Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G
2 Monumentale Japanse kutani vazen, rode ondergrond met gouddecor en hoogwaardigheids bekleders afgebeeld,Zijoren met dubbele strik ( kraag beschadigd en gelijmd) 60xø 24 cm., Cond.:R