Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Imari borden
Startprijs 30 EUR

Twee imari porseleinen borden ca. 1900 geribbeld met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Engelse schaal + 4 borden
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke Engels keramieken schaal met 4 Petrus Regout borden "Mikado" ca. 1900 met blauw decor 37x30cm. en ø21cm. Cond.: G

6 Satsuma bordjes
Startprijs 70 EUR

Zes Japans porseleinen sierbordjes ca. 1930 beschilderd met Japanse tuinen en geisha's ø19,5cm. Cond.: G

Plateel stelletje + vaasje
Resultaat: 15 EUR

Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G

Achtkantig imari bord
Startprijs 60 EUR

Japans goudimari 19e eeuws porseleinen 8-kantig sierbord met bloemvaas decor. lichte chip aan rand 28,5x28,5cm. Cond.: G

Imari vaasje
Startprijs 100 EUR

Goudimari 19e eeuws Japans porseleinen vaas met bomen- en bloemendecor 18xø12cm. Cond.: G

Gemberpot + Vaasje
Startprijs 35 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw, 1x vaasje met bloemmotief (22xø5,5) en 1x gemberpot met bloemmotief (11,5xø12,5cm.) Cond.: G

Imari dekselkom
Startprijs 30 EUR

Grote Japanse goudimari dekselkom ca. 1930 met landschapsdecor. Deksel is gelijmd Cond.: M

Imari bord
Startprijs 25 EUR

Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G

Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw plantendecor. Randschade en haarscheur ø23cm. Cond.: R

Chinese kraagvaas, oren
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met figuren in een tuin met opschrift 42x20cm. Cond.: G

Tegel mees, 17e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Startprijs 50 EUR

Antiek ivoren netsuke, voorstellend man met kalebas in de hand en voor zich een tafeltje. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,1cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Startprijs 50 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een haas met jonge haas 2,5x4,5x2,7cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 60 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 35 EUR

Antiek ivoren netsuke, voorstellend een knielende man met baard en hoed. gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm.

Ivoren briefopener
Startprijs 15 EUR

Oude briefopener van ivoor of been, 19e-20e eeuw 19x2x0,4cm. Cond.: G

Ivoren Chinees figuur
Resultaat: 25 EUR

Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G

2 Kutani vazen
Startprijs 100 EUR

2 Monumentale Japanse kutani vazen, rode ondergrond met gouddecor en hoogwaardigheids bekleders afgebeeld,Zijoren met dubbele strik ( kraag beschadigd en gelijmd) 60xø 24 cm., Cond.:R

2 Ronde schalen, Kang Xi
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees blauwe porseleinen schalen op voet ca. 1900 Kang Xi. Randschade en 1 bordrand is gelijmd ø24cm. Cond.: R

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

Openlucht tegel tulp
Startprijs 50 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)