Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire pendule ca. 1810 3101
Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR
Kolompendule 3102
Kolompendule
Startprijs 175 EUR
Brede tafelklok 3103
Brede tafelklok
Startprijs 100 EUR
Brons klokkenstel 3500
Brons klokkenstel
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Vuurvergulde empire pendule 3502
Vuurvergulde empire pendule

Resultaat:

2.000 EUR

Klokkenstel 3503
Klokkenstel
Startprijs 500 EUR
Grote Franse pendule 3504
Grote Franse pendule
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Klokkenstel met 2 kandelaars 3505
Klokkenstel met 2 kandelaars

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Kolompendule 3506
Kolompendule

Resultaat:

475 EUR

Mysterieus, Monreau 3507
Mysterieus, Monreau
Startprijs 1.450 EUR
Vuurvergulde pendule 3508
Vuurvergulde pendule
Startprijs 575 EUR
Verkocht
Sierpendule, kindje 3509
Sierpendule, kindje

Resultaat:

110 EUR

Roze porseleinen klokje 3510
Roze porseleinen klokje
Startprijs 140 EUR
Weense 1-gewichter 3511
Weense 1-gewichter
Startprijs 250 EUR
Franse bronzen pendule 3512
Franse bronzen pendule
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Tafelklok 3513
Tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tafelklok, dubbel snek 3514
Tafelklok, dubbel snek

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Franse pendule 3515
Franse pendule

Resultaat:

150 EUR

Kolompendule 3516
Kolompendule
Startprijs 190 EUR
Uurwerk Boulle, Napoleon 3 3517
Uurwerk Boulle, Napoleon 3
Startprijs 850 EUR
Uurwerk, Louis Quatorze 3518
Uurwerk, Louis Quatorze
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3519
Klokkenstel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Porseleinen klok, goud 3520
Porseleinen klok, goud

Resultaat:

180 EUR