12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Theeketeltje met stoof 700
Theeketeltje met stoof
Startprijs 30 EUR
Vuurvergulde empire stijl lamp 2000
Vuurvergulde empire stijl lamp
Startprijs 900 EUR
Geldkist 18e eeuw 2001
Geldkist 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Kopie VOC scheepskanon 2002
Kopie VOC scheepskanon
Startprijs 750 EUR
Spiegel 2003
Spiegel
Startprijs 350 EUR
Grote bronzen hanglamp 2004
Grote bronzen hanglamp

1.100 EUR

Glas in Lood raam 2005
Glas in Lood raam
Startprijs 70 EUR
Jardiniere 2006
Jardiniere

100 EUR

Kristallen lamp 2007
Kristallen lamp

190 EUR

Sieradenkistje 2008
Sieradenkistje
Startprijs 150 EUR
Jugendstil kan 2009
Jugendstil kan
Startprijs 360 EUR
2 Bronzen vazen, Chinees 2010
2 Bronzen vazen, Chinees
Startprijs 120 EUR
Hoorn op staande voet 2011
Hoorn op staande voet
Startprijs 390 EUR
Samovaar ca. 1890 2012
Samovaar ca. 1890
Startprijs 60 EUR
Staande smeedijzeren lamp 2013
Staande smeedijzeren lamp

400 EUR

Russische samovaar 2014
Russische samovaar
Startprijs 100 EUR
Russische lakdoos 2015
Russische lakdoos
Startprijs 80 EUR
Jugendstil schenkkaraf 2016
Jugendstil schenkkaraf

80 EUR

Ivoren Empire bestek 2017
Ivoren Empire bestek
Startprijs 150 EUR
Romeins marmeren plaquette 2018
Romeins marmeren plaquette

100 EUR

Kolenkachel 2019
Kolenkachel
Startprijs 175 EUR
Gietijzeren kachel 2020
Gietijzeren kachel

80 EUR

Fossiel vissen 2021
Fossiel vissen

20 EUR

Tibetaanse monnikenmuts 2022
Tibetaanse monnikenmuts
Startprijs 50 EUR