Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos literatuur en lege albums 2549
Doos literatuur en lege albums
Startprijs 15 EUR
Diverse munten 7084
Diverse munten
Geen vanafprijs
Verkocht
Saudi Arabia Goud 8000
Saudi Arabia Goud

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Saudi Arabia Goud 8001
Saudi Arabia Goud

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Riyal Saudi Arabia 8002
Riyal Saudi Arabia

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hejaz Thaler Austria 1780 8003
Hejaz Thaler Austria 1780

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Div. zilveren munten Oud Perzië 8004
Div. zilveren munten Oud Perzië

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
8 Zilveren munten Saudi Arabia 8005
8 Zilveren munten Saudi Arabia

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Arabisch koersgeld + Zilver 8006
Arabisch koersgeld + Zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
54x 1 Crown Man 1980-1990 8007
54x 1 Crown Man 1980-1990

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
17x 1 Crown Man 1970-1994 8008
17x 1 Crown Man 1970-1994

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man 8009
5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
23 Koersmunten 20e eeuw Man 8010
23 Koersmunten 20e eeuw Man

Resultaat:

22 EUR

Verkocht
6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh. 8011
6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Koersgeld Birma, Koeweit, Afghan. 8012
Koersgeld Birma, Koeweit, Afghan.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Zilveren munten Bolivia 8013
4 Zilveren munten Bolivia

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
9 Zilveren munten Bolivia 8014
9 Zilveren munten Bolivia

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
7 Zilveren munten Uruquay 8015
7 Zilveren munten Uruquay

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
9 Zilveren/Bronzen munten Paraguay-Uruguay 8016
9 Zilveren/Bronzen munten Paraguay-Uruguay

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Koersgeld + zilver Uruguay, Paraguay, Bolivia 8017
Koersgeld + zilver Uruguay, Paraguay, Bolivia

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5 + 50 Kwacha Malawi 8018
5 + 50 Kwacha Malawi

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
25 Munten Azmbia en Malawi 8019
25 Munten Azmbia en Malawi

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
35 koersmunten Rhodesië 20e eeuw 8020
35 koersmunten Rhodesië 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
16 Zilveren munten 8021
16 Zilveren munten

Resultaat:

140 EUR