12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

German Grobe 1000
German Grobe
Startprijs 900 EUR
Schilderij, J. Kagie 1001
Schilderij, J. Kagie
Startprijs 100 EUR
Ton Schulten 1002
Ton Schulten
Startprijs 2.200 EUR
Ongesigneerd, man met jongen 1003
Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 150 EUR
Jan te Wierik 2002 1004
Jan te Wierik 2002
Startprijs 7.750 EUR
Jan te Wierik, olieverf 1005
Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR
Louis Legrand 1006
Louis Legrand

110 EUR

Schilderij, putti 1007
Schilderij, putti

300 EUR

9 Gravures, Ant. v. Dyck 1008
9 Gravures, Ant. v. Dyck
Startprijs 90 EUR
E.Rabbers 1009
E.Rabbers
Startprijs 850 EUR
4x Anthony v. Dyck 1010
4x Anthony v. Dyck
Startprijs 50 EUR
Jan van Vuren 1011
Jan van Vuren

525 EUR

Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont 1012
Anthony v Dyck, 3x Pual du Pont
Startprijs 60 EUR
Max Carlier 1013
Max Carlier
Startprijs 300 EUR
2x Anthony v Dyck 1014
2x Anthony v Dyck
Startprijs 30 EUR
Wildeboer 1015
Wildeboer
Startprijs 120 EUR
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1016
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw

40 EUR

Schilderij, J. Klein 1017
Schilderij, J. Klein
Startprijs 600 EUR
Anton Heyboer, 1018
Anton Heyboer,
Startprijs 250 EUR
Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw 1019

41 EUR

Hollandse school 1020
Hollandse school
Startprijs 300 EUR
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw 1021
Aquarel, J.G. Vogel 19e eeuw

70 EUR

J.J.H,.van Leeuwen Carrousel 1022
J.J.H,.van Leeuwen Carrousel
Startprijs 350 EUR
Aquarel ca. 1800 1023
Aquarel ca. 1800
Startprijs 80 EUR