Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Copier Leerdam glas 5500
Copier Leerdam glas

Resultaat:

120 EUR

Jugendstil vaas 5501
Jugendstil vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Roomstel Copier 5502
Roomstel Copier

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Art Deco likeursetje 5503
Art Deco likeursetje

Resultaat:

30 EUR

Baccarat kandelaar 5504
Baccarat kandelaar
Startprijs 380 EUR
Glazen design schaal 5505
Glazen design schaal
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ronde vaas, Copier Unica 5506
Ronde vaas, Copier Unica

Resultaat:

90 EUR

Leerdam glas 5507
Leerdam glas
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Glazen Art Deco vaas 5508
Glazen Art Deco vaas

Resultaat:

35 EUR

Biedermeier natfruitschaal 5509
Biedermeier natfruitschaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Biedermeier gemberpot 5510
Biedermeier gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas, König 5511
Jugendstil vaas, König

Resultaat:

70 EUR

Glas met wapen 5512
Glas met wapen
Startprijs 200 EUR
Glas 18e eeuw 5513
Glas 18e eeuw
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Cactuspot 5514
Cactuspot

Resultaat:

60 EUR

Glazen dolfijn, Costa Boda 5515
Glazen dolfijn, Costa Boda
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Divers kristal/glazen 5516
Divers kristal/glazen

Resultaat:

30 EUR

3 Glas in lood tulpen 5517
3 Glas in lood tulpen
Startprijs 30 EUR
Kunstglas kandelaar 5518
Kunstglas kandelaar
Startprijs 15 EUR
5 Delen kristal 5519
5 Delen kristal
Startprijs 30 EUR
2 Beschilderde glazen 5520
2 Beschilderde glazen
Startprijs 40 EUR
Kristallen vaas 5521
Kristallen vaas
Startprijs 70 EUR
4 Delen waaierkristal 5522
4 Delen waaierkristal
Startprijs 80 EUR
Muizenflesje 5523
Muizenflesje
Startprijs 60 EUR