44 Munten Groot-Brittannië waaronder; 1x 5 shilling 1951 PR, 1x crown 1937 UNC-, 1x 25 new pence 1980 Proof, 2x 5 pound 1999 Proof.
11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije voornamelijk deniers, gemiddeld in mooie kwaliteit.
Kavel met 21 munten Oostenrijk waaronder; 1x 2 Schilling 1937 PR, 1x 2 Schilling 1936 UNC, 1x 2 Schilling 1935 PR-/UNC en 1x 5 Kreuzer 1859 M PR+
58 Munten Polen UNC, 3x 20.000 Zloty, 3x 10.000 Zloty, 2x 500 Zloty, 8x 100 Zloty, 11x 50 Zloty, 10x 20 Zloty, 19x 10 Zloty en 2x 2 Zloty. Zllen UNC
Kronenthaler 1794 B Oostenrijkse Nederlanden FR/ZFR, KM 62.3
6 Zilveren munten Maleisië, Strait.Settlement 900-925/000 FR+/UNC+
7 Munten IJsland waaronder; 500 kronur 1974 UNC, 500 kronur 1986 UNC, 500 kronur 1974 Proof, 1000 kronur 1974 Proof
17 Munten van 1 Crown, Man, aantal zilveren expmplaren en aantal Proof exemplaren.
2 Munten Malawi, 1x 5 Kwacha 2005 Proof en 1x 50 kwacha 2004 Proof
6x 1 Shilling Engeland waaronder; 1x 1812 ZF- met klop, 1x 1811 FR/FR+ met klop, 1x 1787 PR/FDC
3 Munten Engeland; 1x Cartwheel 1797 ZF/PR, 1x Crown 1819 ZF- en 1x 1/2 Crown 1819 FR/ZF
1/2 Batzen 1799 Helveetse Republiek, Zwitserland VF KM.A5
3 Munten van 5 Cent USA; 1x 1866 ZF, 1x 1868 ZF en 1x 1883 ZF
11 Munten Oostenrijk waaronder; 1x 1 kreuzer 1671 SHS ZF en 1x 3 kreuzer 1673 IAN UNC
5 Munten Districten Frankrijk; 1x 1 Decime 1814 BB FR-, 1x 1 decime 1815 BB ZF+, 1x Gros Tournois 13e eeuw ZF-, 1x Double Tournois 13e eeuw ZF- en 1x Double Tournois z.j. begin 17e eeuw FR-/ZF-