Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

44 Munten Groot-Brittannië
Resultaat: 25 EUR

44 Munten Groot-Brittannië waaronder; 1x 5 shilling 1951 PR, 1x crown 1937 UNC-, 1x 25 new pence 1980 Proof, 2x 5 pound 1999 Proof.

36 Munten Groot-Britannië
Resultaat: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof

11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije
Startprijs 50 EUR

11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije voornamelijk deniers, gemiddeld in mooie kwaliteit.

1 Tepton 1834 Griekenland
Startprijs 50 EUR

1 Tepton 1834 Griekenland FR/ZF

2 Pesetas 1889 Spanje
Startprijs 50 EUR

2 Pesetas 1889 Spanje PR-, tikje op rand

21 Munten Oostenrijk
Resultaat: 55 EUR

Kavel met 21 munten Oostenrijk waaronder; 1x 2 Schilling 1937 PR, 1x 2 Schilling 1936 UNC, 1x 2 Schilling 1935 PR-/UNC en 1x 5 Kreuzer 1859 M PR+

58 Munten Polen UNC
Startprijs 50 EUR

58 Munten Polen UNC, 3x 20.000 Zloty, 3x 10.000 Zloty, 2x 500 Zloty, 8x 100 Zloty, 11x 50 Zloty, 10x 20 Zloty, 19x 10 Zloty en 2x 2 Zloty. Zllen UNC

Kronenthaler 1794 B Oostenr.-Ned.
Startprijs 50 EUR

Kronenthaler 1794 B Oostenrijkse Nederlanden FR/ZFR, KM 62.3

19 Munten Frankfurt, Kreuzers, Hellers
Startprijs 50 EUR

Kavel van 19 diverse Kreuzers en Hellers uit Frankfurt 1773-1859, waaronder 1x 1 Kreuzer 1773 PR, 1x 1 Kreuzer 1859 UNC, 1x 1 Heller 1820 ZF+, 1x 1 Heller 1820 ZF/ZF+, 1x 1/4 Halbag 1818 ZF en vele an...

1 Reichsthaler 1765 C Pruissen
Resultaat: 80 EUR

1 Reichsthaler / 60 Stürer 1765 C Pruissen FR/ZF

5 Zilveren munten Liberia
Resultaat: 50 EUR

5 Zilveren munten Liberia 900-999/000 Unc/Proof

6 Zilveren munten Maleisië
Resultaat: 50 EUR

6 Zilveren munten Maleisië, Strait.Settlement 900-925/000 FR+/UNC+

7 Munten IJsland
Resultaat: 40 EUR

7 Munten IJsland waaronder; 500 kronur 1974 UNC, 500 kronur 1986 UNC, 500 kronur 1974 Proof, 1000 kronur 1974 Proof

17x 1 Crown Man 1970-1994
Resultaat: 60 EUR

17 Munten van 1 Crown, Man, aantal zilveren expmplaren en aantal Proof exemplaren.

Riyal Saudi Arabia
Resultaat: 50 EUR

Riyal Saudi Arabia 917/000 AH 1348 Cond.: ZF

5 + 50 Kwacha Malawi
Resultaat: 45 EUR

2 Munten Malawi, 1x 5 Kwacha 2005 Proof en 1x 50 kwacha 2004 Proof

6x 1 Shilling Engeland
Resultaat: 55 EUR

6x 1 Shilling Engeland waaronder; 1x 1812 ZF- met klop, 1x 1811 FR/FR+ met klop, 1x 1787 PR/FDC

3 Munten Engeland 1797-1819
Resultaat: 50 EUR

3 Munten Engeland; 1x Cartwheel 1797 ZF/PR, 1x Crown 1819 ZF- en 1x 1/2 Crown 1819 FR/ZF

1/2 Batzen 1799 Helveetse Rep.
Startprijs 40 EUR

1/2 Batzen 1799 Helveetse Republiek, Zwitserland VF KM.A5

2x 50 Franc 1935 België
Resultaat: 55 EUR

2x 50 Franc 1935 België ZF

3x 5 Cent USA 1866-1883
Startprijs 40 EUR

3 Munten van 5 Cent USA; 1x 1866 ZF, 1x 1868 ZF en 1x 1883 ZF

11 Munten Oostenrijk
Resultaat: 55 EUR

11 Munten Oostenrijk waaronder; 1x 1 kreuzer 1671 SHS ZF en 1x 3 kreuzer 1673 IAN UNC

5 Lepta 1845 Griekenland
Startprijs 40 EUR

5 Lepta 1845 Griekenland ZF, beschadigd

5 Munten Districten Frankrijk
Startprijs 40 EUR

5 Munten Districten Frankrijk; 1x 1 Decime 1814 BB FR-, 1x 1 decime 1815 BB ZF+, 1x Gros Tournois 13e eeuw ZF-, 1x Double Tournois 13e eeuw ZF- en 1x Double Tournois z.j. begin 17e eeuw FR-/ZF-