Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U
19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Hollandse amandelgeslepen karaffen, enkele beschadigingen 32xø14cm. Cond.: R-M
Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G
19e Eeuws kristallen glas met florale voorstelling op voet H.: 17cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G
Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R
Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G
Vier delen waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x koekjesbus met deksel (minime chip), 1x bierpul met tinnen deksel (minime chip), en 2 coupes op hoge voet 17-22cm. Cond.: G
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R
Prachtige zware kristallen kandelaar ca. 1890 in goede staat, licht bekrast onder de voet 27x18x18cm. Cond.: G
Drie oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw, facetgeslepen en amandelgeslepen (1 stop mist) 26-37cm. Cond.: G
Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G