Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Glazen vazen
Startprijs 30 EUR

Drie glazen vazen 70-er jaren, waarschijnlijk Leerdam of Zweeds. Blank/grijs van kleur ca. 15-19cm. Cond.: G

Kristallen karafje
Startprijs 45 EUR

Kristallen karaf ca. 1900 H.: 22cm. Cond.: U stopje licht beschadigt.

6 Kristallen flutes
Resultaat: 55 EUR

Zes kristallen flutes 19e eeuw H.: 16,3cm. Cond.: U

2 Vaasjes, blank en bruin
Resultaat: 20 EUR

Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G

Divers glas&kristal
Startprijs 15 EUR

Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G

Divers glas & kristal
Startprijs 30 EUR

Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen karaffen met stop 20e eeuw in goede staat met amandelslijpsel 33xø11cm. Cond.: G

Glazen schaal
Startprijs 15 EUR

Ronde glazen schaal Leerdam 2e helft 20e eeuw 10xø22,5cm. Cond.: G

2 Karaffen, amandel
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R

Glazen schaal, zilv. overlay
Startprijs 25 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Startprijs 20 EUR

Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Startprijs 20 EUR

Sterling zilver overlay melkkannetje en suikerpotje ca. 1910 Jugendstil 5-8,5cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Resultaat: 10 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

3 Kristallen beeldjes
Startprijs 25 EUR

Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G

21 Kristallen glazen
Resultaat: 25 EUR

21 Kristallen glazen 20e eeuw van mooie kwaliteit Cond.: G

Romeins glas
Resultaat: 40 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

8x Gegraveerd glas
Startprijs 15 EUR

Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G

Jugendstil kannetje, König
Resultaat: 45 EUR

Origineel Jugendstil glazen (sier)schenkkannetje van Pallme König (Duitsland) ca. 1910 9,5x9xø7cm. Cond.: G

9 Oude glazen
Startprijs 10 EUR

Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Resultaat: 10 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

Geïriseerde vaas
Resultaat: 40 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Startprijs 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Roomstelletje
Resultaat: 40 EUR

3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G

Doos divers glaswerk
Startprijs 20 EUR

Doos met 43 glazen en kristallen glazen 1e helft 20e eeuw (tevens 6 kristallen onderzetters), enkele chips Cond.: G

Copier Unica, Max Verboeket
Startprijs 120 EUR

Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G

Boheems glas
Startprijs 20 EUR