Kristallen karaf ca. 1900 H.: 22cm. Cond.: U stopje licht beschadigt.
Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G
Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G
Drie kristallen karaffen met stop 20e eeuw in goede staat met amandelslijpsel 33xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G
Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G
Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G
Doos met 43 glazen en kristallen glazen 1e helft 20e eeuw (tevens 6 kristallen onderzetters), enkele chips Cond.: G
Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G