Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram, zeegezicht
Resultaat: 55 EUR

Monogram R.R.C. ca. 1900, olieverf op paneel, Oud Hollands zeegezicht 35x25cm. Cond.: G

Theo Goedvriendt, Italië
Startprijs 600 EUR

Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Teormina Italië 65x44cm. Cond.: G

M. Maat, Vechtoever
Resultaat: 20 EUR

M. Maat 1989, aquarel op papier, Vechtoever Maarssen 38x28cm. Cond.: G

2 Aquarellen C.W.
Startprijs 50 EUR

2x Monogram C.W., aquarellen op papier, 2 landschappen (herfst en winter) 30x40cm. Cond.: G

3 Duitse kaarten, 17e eeuw
Startprijs 75 EUR

Drie 17e eeuwse Duits handingekleurde landkaarten; 1x De Westphalia Tabula Tertia 20x14cm. 1x Westphalia Cum Dioceli Bremensi 18x14cm. en 1x Coloniensis Dioecesis 13x10cm. Cond.: G

Tweeluik, Hollands landschap
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd pendant 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winter- en zomergezicht 13x18cm. Cond.: G

Tweeluik, Elsina Gruhn Daalman
Startprijs 50 EUR

2x Elsina Gruhn Daalman 5-07 1935 (pendant), olieverf op paneel 15x30cm. Cond.: G

Stilleven met roemer
Startprijs 40 EUR

Henri 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met roemer 18x13cm. Cond.: G

Wilton, bloemenverkoopsters
Startprijs 250 EUR

Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G

B. Baaijens, watermolen Haaksbergen
Resultaat: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G

Kopie Allmeister
Startprijs 650 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (museumkopie), olieverf op linnen, oude man met harpspelende vrouw en jongen. 2 Plakkers en beschadigd 116x88cm. Cond.: R

Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, kat met duif 51x61cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif en kat 61x81cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif 61x81cm. Cond.: G