12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Italiaans stratengezicht
Resultaat: 40 EUR

van Trirum, poezen
Startprijs 300 EUR

Schilderij, naar Verhoesen
Resultaat: 55 EUR

2 Oude litho's, Jansen en Bogman
Startprijs 30 EUR

Twee oude litho's ca. 1930 (W.G.F. Jansen en Bogman), lithografie op papier 42x30cm. en 47x28cm. Cond.: G

Aquarel J. Lusthusz
Startprijs 30 EUR

J. Lusthusz, aquarel op papier, oude boerderij nabij vliegveld Enschede 39x29cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Startprijs 300 EUR

Monogram H.S. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 54x45cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven, zwarte lijst
Startprijs 30 EUR

Monogram 1929, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Constant Artz, winter
Startprijs 800 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, wintergezicht bij avond met molen 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven, goudkleurige lijst
Resultaat: 60 EUR

Ikoon, Maria met kind
Resultaat: 45 EUR

Moeder Gods van Feodorovsk; liefhebbend iconentype ( Eleousa) met fraaie randversiering in oud-Russische stijl; 2e helft 19e eeuw

Ikoon, Maria braambos
Startprijs 150 EUR

Russisch icoon eind 19e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G

Ikoon, 3 heiligen ca. 1830
Startprijs 200 EUR

Drie heilige bisschoppen met Christus in de wolken. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw

Ikoon, gezichtsafname
Resultaat: 250 EUR

Schilderij, boerderij
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met korenschoven en figuren 60x80cm. Cond.: G

Karl Wagner, Hollandse haven
Startprijs 1.100 EUR

Ikoon, Maria met Gods vader ca. 1830
Startprijs 375 EUR

Maria Magdalena met partriarch. Russisch omstreeks 1900

Ikoon, 3 heiligen, voor 1830
Startprijs 175 EUR

Schilderij, Ch. Walop
Startprijs 150 EUR

Schilderij
Resultaat: 165 EUR

Hollands zeegezicht met bomschuiten
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand 18x12,8cm. Cond.: G

Schilderij, slootje met koeien
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met koeien 40x50cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met beeld en boek (gaatjes) 50x60cm. Cond.: R

Schilderijtje
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, boerin met koe 24x19cm. Cond.: G

Schilderij, lezende man
Startprijs 125 EUR

Monogram H.R. ca. 1910, olieverf op linnen, lezende man 48x57cm. Cond.: G