F. Kamp '79, olieverf op linnen, wintergezicht met vele figuren 60x40cm. Cond.: G
Girard '79, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Jan Gecry Joris Johannes van Vliet ca. 1610 Holland, ets op papier, zwerver met houten been en wandelstok (lichte vochtvlekken) 6,5x9,5cm. Cond.: G
Twee etsen; 1x H. Gelink Enschede, stadhuis Enschede 50-er jaren 19x25cm. en 1x P.A. Nijgh Buurse 11x14cm. Cond.: G
Moeder Gods van Feodorovsk; liefhebbend iconentype ( Eleousa) met fraaie randversiering in oud-Russische stijl; 2e helft 19e eeuw
Harry, olieverf op linnen, Indonesisch naakt 50-er jaren 70x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd (Martine?), ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam (proefdruk) 32x42cm. Cond.: G
H.P. Petra ca. 1930, olieverf op linnen, Oosters stadsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, branding bij ondergaande zon (cracele) 55x60cm. Cond.: G
Stefan Häubs, olieverf op paneel, zwischen Rheinberg-Alpen 32x25cm. Cond.: G
A. Broekman ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Charles Chessa ca. 1900, ets op papier, varken met rozen 8x10,5cm. Cond.: G
Adriaen van de Velde fc 1657 (1636 - 1672 Holland), gravure op papier, liggende grazende koe met vee op de achtergrond 13,3x10,8cm. Cond.: G
Monogram H.K. ca. 1900, olieverf op paneel, stilleven met fruit en vaasjes 25x19cm. Cond.: G
P.A. Nijgh (1876 - 1959 Enschede),aquarel op papier, , Usseler Es 38x29cm. Cond.: G
P.A. Nijgh (1876 - 1959 Enschede),aquarel op papier, De Dinkel 38x30cm. Cond.: G
F. ter Horst F.T.H., olieverf op paneel, aliens 30x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Eberhardt?), ets op papier 24x20cm. Cond.: G
J. van Dijk, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met ophaalbrug en molen 40x60cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, liggende vrouw 91x60cm. Cond.: G
Akos Sollar 1942, olieverf op linnen, zittende vrouw (licht beschadigd) 43x53cm. Cond.: G
Wim Bettenhausen 1996, ets op papier, Huize Hoevelaken 27/200 42x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, herder met vee 14x9cm. Cond.: G
A. van Veldt fecit 17e-18e eeuw (Adriaan v/d Velde?), ets op papier, twee liggende geiten 13,5x10,2cm. Cond.: G
ONgesigneerd 17e-18e eeuw, ets op papier, man met houten poot aan de kade 12,8x16,5cm. Cond.: G
C. v. Gulik, olieverf op linnen, boerenhuis met boer en boerin 30x46cm. Cond.: G
Franse ets, onduidelijk gesigneerd "L. Brouet?" Nr. 22/50, ets op papier, Coin a Sartrouville 18x22cm. Cond.: G
Rembrandt van Rijn 1662 (19e eeuwse nadruk), ets op papier, blinde man met hond (vergeeld) 15x19cm. Cond.: R
Max Clarenbach (1880 - 1952 Düsseldorfer Schule), gravure op papier, winters riviergezicht 46x29cm. Cond.: G
2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollandse wintergezichten 12x12cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, landschap met geiten 17x11cm. Cond.: G
J. verker, olieverf op linne, zeegezicht met meeuwen (licht gecraceleerd) 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, drakendoder te paard naar middeleeuws voorbeeld met bladgoud 45x49cm. Cond.: G
Kavel van 8 gravures en litho's 19e-20e eeuw waarvan 5 stadsgezichten van Zwolle, 2 Hollandse landschappen ingekleurd Spoorwegen en 1x litho oudheid 17-23cm. Cond.: G
Derkzen van Angeren (Delft 1878 - Bedford 1961), gravure op papier, havengezicht 48x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd pendant 21e eeuw, olieverf op paneel, vogels op bloemtakken 9x7cm. Cond.: G