Twaalf Franklin Porcelain Wedgwood sierborden "Flowers of the Year plate collection". made in England by Wedgwood 1977. De borden zijn gesigneerd met Lesly Greenwood ø27cm. Cond.: G
Melkkan Clarice Cliff by Wilkinsons England, serie Bizarre. Decor van landschap met zomerhuis ca. 1928. 11x19,5cm. Enkele delen gelijmd en diverse haarscheuren. Cond.: M-R
25 Delig porseleinen koffie/thee servies, gemerkt W. Zuidema Winschoten Dordrecht ca. 1910 met rozenmotief in Jugendstil vormgeving. Bestaand uit; koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, grote kom, 12...
Vier-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitstekende staat
Twee grote porseleinen vazen (2-delig), gemerkt Victoria Carlsbad ca. 1900. Kobalt blauw met gouddecor en romatische afbeeldingen. 1 Vaas met randschade (gelijmd), en 1 vaas goed 47x25x21cm. Cond.: R-...
Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G
Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G
Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G
Delfts blauwe 19e eeuwse keramieken wandplaquette met landschapsdecor (lichte randschade) 39x30cm. Cond.: G
Groot polychroom tegeltableau met eendenvoorstelling ca. 1930 (12 tegels) 57x46cm. Cond.: G
Engels porseleinen figuur Chelsea ca. 1880 handbeschilderd. Bok met twee manden en lint. Tipje hoorn gelijmd 11x15x13cm. Cond.: R-G
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Grote keramieken plaquette ca. 1900 met Chinees decor, genummerd 83 en 2 in zeer goede staat 43x33x1,5cm. Cond.: G
Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G
Porseleinen inktstel ca. 1890 met putti, gemerkt met "W", hoogstwaarschijnlijk Wallendorf Duitsland. In zeer goede staat 9x22x17cm. Cond.: G
Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G
Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...
Schitterend Duits KPM porseleinen 4-delig theecomfort met bronzen armatuur ca. 1880 met handbeschilderd bloemendecor en gouddecor. In zeer goede originele staat 36x29x22cm. Cond.: G
Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.