Twee aparte Friese kerfsnede fotolijsten ca. 1900 voor aan de wand in goede originele staat 40x36x4cm.
Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.
Prachtige Franse onderscheiding 19e eeuw "Napoleon empereur des Francais" "Honneur et patrie" in zeer goede staat 7x4cm.
Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G
Oude kunststoffen figuren-tafellamp 20e eeuw. Voorstellend een vrouw met kind en putti 67x26x18cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 8-lichts kroonluchter met adelaars 1e helft 20e eeuw. Naar barok voorbeeld, vermoedelijk Duitsland 60x65x65cm. Cond.: G
Drie delen oud Japans cloisonne (emaille op koper) ca. 1920 met bloemdecor. In zeer goede originele staat 18,5xø11cm. en 13x23x15cm. Cond.: G
Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G
Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G
Oosters bronzen wierookvat staand op 4 poten, rondom bewerkt met draken en Foo-hond op deksel. (ca. 1900?) . In goede originele staat 29xø14cm. Cond.: G
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1920 met koperen rand en compositie metalen figuur. Bij voetje zit een breuk 16x21x18cm. Cond.: G
Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G
Twee grote castolettes ca. 1880, verguld met marmer in zeer goede staat met bokkenkoppen. 46xø15cm.
Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G
Grote Oosterse cloisonne asbak ca. 1920. Brons met emaille inleg, in goede originele staat 58xø24,5cm. Cond.: G
Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G
4-Delige bronzen bureauset ca. 1890 in rococo stijl. Bestaand uit; 2 kandelaars, 1 platte schaal en 1 inktpot 9-12cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer theekistje Louis Quinze 18e eeuw zonder inhoud. Origineel bronzen beslag , in goede originele staat 14x23x15cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts hangende kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U