Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G
Grote notenfineer ovale uittrektafel ca. 1850 met taps toelopende poten (zonder tussenbladen). In goede originele staat 73x139x197cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x58...
Massief kersenhouten hoekkastje ca. 1910 met jalouziedeurtjes in goede originele staat 79x40x56cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 in zeer goede originele staat met gedraaide zuilen en panelen met jachtmotieven 239x140x58cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten empire tafel ca. 1820 met bijzondere voet staand op 3 klauwpoten. Dik fineer. Het meubel is in goede originele staat Cond.: G
Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R
Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...
Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G