Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), aquarel op papier, eenden boven riviergezicht 36x28cm. Cond.: G
Staf Beerten (Beverlo 1930 - ), olieverf op paneel, "De rechtvaardige rechters" (met boek en schilderij afgebeeld) 31x30cm. Cond.: G
Paul van Eeden ( Ned. Indië 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap in Haagse School stijl 70x51cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, koeien met herderin op pad (naar een schilderij van Arnold Marc Gorter) 60x80cm., Cond.: G
Moeder Gods van Kazan; Maria met het kind Jezus en twee randheiligen; beschermengel en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon 2e helft 19e eeuw. 30x26cm.
Ongesigneerd 19e eeuws religieus olieverf op paneel. Corpus Christie met twee heiligen (gouddecor) 91x60cm. Cond.: G
Moeder Gods van het teken (Znamenje); Maria in biddende houding (orante) met het kind Jezus en twee serafijnen. Randheiligen St. Nicolaas en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon...
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917), olieverf op paneel, studie bosgezicht met figuren 24x18cm. Cond.: G
Ype Wenning (1879 Leeuwarden - Wassenaar 1959), olieverf op linnen, boerenhuis bij avond 23x40cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Jean Madura (19e eeuwse Orientalist), olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht met figuren 120x72cm. Cond.: G
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, edele heer op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figure. 100x100 cm., Cond.:U
Jef van Leemputten ( 1865 - 1948 Belgische school), olieverf op linnen, landschap met kippen en haan 18x24cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U
Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G
Henk van Leeuwen van Oudewater ( Ter Aar 1890 - ), olieverf op paneel, beek in de bergen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G