Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot tegeltableau 6004
Groot tegeltableau

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
2 Vazen op zwarte hockers 6036
2 Vazen op zwarte hockers

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
6 Delen Fayence Italië 6013
6 Delen Fayence Italië

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Omvangrijk theeservies 6259
Omvangrijk theeservies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Chinese knobbelvazen 1880 6377
2 Chinese knobbelvazen 1880

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Trekpot 18e eeuw, A'dams bont 6026
Trekpot 18e eeuw, A'dams bont

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote vaas, Fam. Verte 6031
Grote vaas, Fam. Verte

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Amfora vaas 6011
Amfora vaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Grote porseleinen groep 6428
Grote porseleinen groep

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Rozenburg wandschotel 6001
Rozenburg wandschotel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ivoren valkenier 6079
Ivoren valkenier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schotel, 19e eeuw 6041
Schotel, 19e eeuw

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Jade dame 6076
Jade dame

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Bord, Fam. Verte, 18e eeuw 6040
Bord, Fam. Verte, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3 Chinese kommen met deksel 6226
3 Chinese kommen met deksel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Sevres vazen 6018
2 Sevres vazen

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Oosterse vaas 6527
Oosterse vaas

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
4 Borden, 18e eeuw 6027
4 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
13 Tegels, figuren 6221
13 Tegels, figuren

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Platelen vaas 6289
Platelen vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6350
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jade dame 6576
Jade dame

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Aziatisch paneel 6019
Aziatisch paneel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
7x Chinees porselein 6361
7x Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR