Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bruin album, 280 biljetten wereld 618
Bruin album, 280 biljetten wereld

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
90 Diverse munten China 608
90 Diverse munten China

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden 10 Gulden 1926 600
Gouden 10 Gulden 1926

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
1 Tepton 1834 Griekenland 642
1 Tepton 1834 Griekenland

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zwart album, 120 biljetten 615
Zwart album, 120 biljetten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gouden 5 Gulden 1912 606
Gouden 5 Gulden 1912

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
15 Zilveren munten 607
15 Zilveren munten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bruin album, 200x Noodgeld 617
Bruin album, 200x Noodgeld

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Zwart album, 97 munten 621
Zwart album, 97 munten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Rood album, 55 biljetten 616
Rood album, 55 biljetten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot bankpapieren 659
Lot bankpapieren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ca. 1650gr. muntgeld 610
Ca. 1650gr. muntgeld

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
12 Zilveren munten 605
12 Zilveren munten

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
5x Ceylon zeer oud 601
5x Ceylon zeer oud

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Reaal z.j. (begin 1600) Spanje 604
4 Reaal z.j. (begin 1600) Spanje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
64 Bronzen munten 609
64 Bronzen munten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Munten België 644
3 Munten België

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x 25 Schilling Proof Oostenrijk 603
3x 25 Schilling Proof Oostenrijk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ca. 70 biljetten in 15 mappen 619
Ca. 70 biljetten in 15 mappen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije 648
11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Mapjes, luxe uitgave 620
3 Mapjes, luxe uitgave

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Munten Byzantijnse Rijk 656
3 Munten Byzantijnse Rijk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Diverse munten 622
Diverse munten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Munten Brabant 625
2 Munten Brabant

Resultaat:

35 EUR