Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Friese staartklok 3501
Friese staartklok

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Empire pendule 3509
Empire pendule

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Amsterdams horlogeuurwerk 3504
Amsterdams horlogeuurwerk

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Pendulestel met bootjes 3538
Pendulestel met bootjes

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Franse lantaarnklok 3584
Franse lantaarnklok

Resultaat:

680 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3654
Engelse staande klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Brons klokkenstel 3607
Brons klokkenstel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Klok met console 3537
Klok met console

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kolompendule 3582
Kolompendule

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Kolompendule, Boulle stijl 3620
Kolompendule, Boulle stijl

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse pendule, beschilderd 3665
Franse pendule, beschilderd

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kolompendule 3599
Kolompendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3510
Klokkenstel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vergulde pendule 3517
Vergulde pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Blauw pors. klok 3528
Blauw pors. klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tafelklokje met inlegwerk 3526
Tafelklokje met inlegwerk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Weense regelateur 3603
Weense regelateur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Comtoise, bloemslinger 3617
Comtoise, bloemslinger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Comtoise 3652
Comtoise

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pendule 3585
Pendule

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Goudkleurige Zweedse klok 3644
Goudkleurige Zweedse klok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3522
Friese staartklok

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kopergeslagen pendule 3605
Kopergeslagen pendule

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vaaspendule 3560
Vaaspendule

Resultaat:

160 EUR