Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren schip 14
Zilveren schip

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Wandelstok, ramskop 118
Wandelstok, ramskop

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilv. inktstel, 19e eeuw 194
Zilv. inktstel, 19e eeuw

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Zilveren tablet 25
Zilveren tablet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote zilveren doos 295
Grote zilveren doos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3-Delig zilv. servies 349
3-Delig zilv. servies

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
12 Persoons WMF bestek 46
12 Persoons WMF bestek

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gouden vingerhoed 119
Gouden vingerhoed

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren poederstrooier 313
Zilveren poederstrooier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollands zilv. soeplepel 169
Hollands zilv. soeplepel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilv. suikerstrooier 320
Zilv. suikerstrooier

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren papegaaibeugel 436
Zilveren papegaaibeugel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren vaashouder 323
Zilveren vaashouder

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 444
Zilveren schaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Zilveren belegvorkjes 147
3 Zilveren belegvorkjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilv. zoutstelletje 368
Zilv. zoutstelletje

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
13-Delig plated eierdopset 95
13-Delig plated eierdopset

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Schoolbank 241
3x Schoolbank

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Fluwelen tas, zilv, beugel en ketting 48
Fluwelen tas, zilv, beugel en ketting

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Boterstolp + onderschotel 149
Boterstolp + onderschotel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
10-Delige gebaksstel, zilv. hengsel 270
10-Delige gebaksstel, zilv. hengsel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren bord, Franklin Mint 343
Zilveren bord, Franklin Mint

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren bord, Franklin Mint 344
Zilveren bord, Franklin Mint

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren sigarendoos 448
Zilveren sigarendoos

Resultaat:

120 EUR