13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Kast met cupido's 4000
Kast met cupido's

3.750 EUR

Jules Steiner A17 2701
Jules Steiner A17

2.800 EUR

Friese staartklok 3501
Friese staartklok

2.750 EUR

Schilderij, Vertin 1003
Schilderij, Vertin

2.550 EUR

Kämmer & Reinhardt, Nr. 101 2707
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101

2.200 EUR

Evert Moll 1070
Evert Moll

2.000 EUR

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245 2704
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245

2.000 EUR

Biedermeier rolluiksecretaire 4003
Biedermeier rolluiksecretaire

2.000 EUR

Groot tegeltableau 6004
Groot tegeltableau

2.000 EUR

Googly, Hertel & Schwab 2708
Googly, Hertel & Schwab

1.750 EUR

Empire pendule 3509
Empire pendule

1.650 EUR

Zilveren schip 14
Zilveren schip

1.600 EUR

Amsterdams horlogeuurwerk 3504
Amsterdams horlogeuurwerk

1.500 EUR

Gouden horloge, gouden ketting 51
Gouden horloge, gouden ketting

1.400 EUR

Bruin album, 280 biljetten wereld 618
Bruin album, 280 biljetten wereld

1.400 EUR

Scheepskist ca. 1680 4001
Scheepskist ca. 1680

1.400 EUR

Schilderij, A.J. Zwart 1033
Schilderij, A.J. Zwart

1.350 EUR

Gouden collier 31
Gouden collier

1.300 EUR

Studieboekje schilder, 19e eeuw 1237
Studieboekje schilder, 19e eeuw

1.100 EUR

Schilderij, Knikker 1041
Schilderij, Knikker

1.050 EUR

Schilderij, stalinterieur 1031
Schilderij, stalinterieur

1.000 EUR

Gesigneerd (N. v. de Waay) 1400
Gesigneerd (N. v. de Waay)

1.000 EUR

Pendulestel met bootjes 3538
Pendulestel met bootjes

1.000 EUR

Piano 4002
Piano

900 EUR