13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Empire pendule ca. 1820 3500
Empire pendule ca. 1820
Startprijs 1.250 EUR
Friese staartklok 3501
Friese staartklok

2.750 EUR

Engelse skeletklok 3502
Engelse skeletklok
Startprijs 625 EUR
Jugendstil pendule 3503
Jugendstil pendule
Startprijs 825 EUR
Amsterdams horlogeuurwerk 3504
Amsterdams horlogeuurwerk

1.500 EUR

Amsterdams staand horloge 3505
Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR
Grote gestoken klok 3506
Grote gestoken klok
Startprijs 1.000 EUR
Engelse klok, inlegwerk 3507
Engelse klok, inlegwerk
Startprijs 875 EUR
Frans bronzen klokkenstel 3508
Frans bronzen klokkenstel
Startprijs 350 EUR
Empire pendule 3509
Empire pendule

1.650 EUR

Klokkenstel 3510
Klokkenstel

300 EUR

Pendule met olifant 3511
Pendule met olifant
Startprijs 825 EUR
Franse pendule, 2 putti 3512
Franse pendule, 2 putti
Startprijs 350 EUR
Klokje met olifant 3513
Klokje met olifant
Startprijs 1.100 EUR
Bouille klokje 3514
Bouille klokje
Startprijs 225 EUR
3-Delig marmeren klokkenstel 3515
3-Delig marmeren klokkenstel
Startprijs 125 EUR
Engelse tafelklok 3516
Engelse tafelklok
Startprijs 1.250 EUR
Vergulde pendule 3517
Vergulde pendule

300 EUR

Klok mysterieus, dame 3518
Klok mysterieus, dame

100 EUR

Pendule man + veer 3519
Pendule man + veer

150 EUR

Tafelklok 3520
Tafelklok

80 EUR

Pendule met inlegwerk 3521
Pendule met inlegwerk
Startprijs 400 EUR
Friese staartklok 3522
Friese staartklok

170 EUR

Klok 3523
Klok
Startprijs 200 EUR