13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

W.G.F. Jansen 1000
W.G.F. Jansen
Startprijs 1.000 EUR
Ongesigneerd 17e-18e eeuw 1001
Ongesigneerd 17e-18e eeuw

400 EUR

Henk v. Leeuwen 1002
Henk v. Leeuwen
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Vertin 1003
Schilderij, Vertin

2.550 EUR

Constant Artz 1004
Constant Artz
Startprijs 2.000 EUR
Jef v. Leemputten 1005
Jef v. Leemputten
Startprijs 500 EUR
J.J. van Leeuwen, straatgezicht 1006
J.J. van Leeuwen, straatgezicht
Startprijs 850 EUR
Evert Moll 1007
Evert Moll

625 EUR

Schilderij, gesigneerd Bosboom 1008
Schilderij, gesigneerd Bosboom

850 EUR

Pastel, J. Altink 1009
Pastel, J. Altink
Startprijs 2.400 EUR
Spaans schilderij 1010
Spaans schilderij
Startprijs 500 EUR
Spaans schilderij 1011
Spaans schilderij
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd, man met jongen 1012
Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 80 EUR
Gouache J. Alting 1013
Gouache J. Alting
Startprijs 2.000 EUR
W.J. Pasman 1014
W.J. Pasman

200 EUR

Schilderij, Jean Madura 1015
Schilderij, Jean Madura
Startprijs 2.500 EUR
Schilderij, plasgezicht met eenden 1016
Schilderij, plasgezicht met eenden

100 EUR

Ype Wenning 1017
Ype Wenning
Startprijs 600 EUR
Van Rossum Du Chattel 1018
Van Rossum Du Chattel
Startprijs 500 EUR
Icoon, Gottesmutter 1019
Icoon, Gottesmutter
Startprijs 800 EUR
Schilderij op paneel 1020
Schilderij op paneel
Startprijs 750 EUR
Icoon, Kazanskaja 1021
Icoon, Kazanskaja
Startprijs 750 EUR
Ton Ancone, koeien 1022
Ton Ancone, koeien
Startprijs 150 EUR
Paul v. Eeden 1023
Paul v. Eeden
Startprijs 250 EUR