13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Kast met cupido's 4000
Kast met cupido's

3.750 EUR

Scheepskist ca. 1680 4001
Scheepskist ca. 1680

1.400 EUR

Piano 4002
Piano

900 EUR

Biedermeier rolluiksecretaire 4003
Biedermeier rolluiksecretaire

2.000 EUR

Bureau Dresden barok 4004
Bureau Dresden barok

600 EUR

Engelse hoekkast 4005
Engelse hoekkast

500 EUR

Wortelnoten kabinet 4006
Wortelnoten kabinet
Startprijs 5.000 EUR
Secretaire 4007
Secretaire
Startprijs 350 EUR
Biedermeier Secretaire 4008
Biedermeier Secretaire

550 EUR

Goudkleurige spiegel, empirestijl 4009
Goudkleurige spiegel, empirestijl
Startprijs 80 EUR
Porseleinkast 4010
Porseleinkast

300 EUR

Mahonie bureau 4011
Mahonie bureau

250 EUR

Hollands empire hekjeskabinet 4012
Hollands empire hekjeskabinet

580 EUR

Buffetkast 4013
Buffetkast
Startprijs 200 EUR
Engels kabinet 4014
Engels kabinet

400 EUR

Damesbureau 4015
Damesbureau

250 EUR

Hollandse empirestoel, 19e eeuw 4016
Hollandse empirestoel, 19e eeuw

80 EUR

Gestoken kastje 4017
Gestoken kastje

150 EUR

Hollandse empiretafel 4018
Hollandse empiretafel
Startprijs 100 EUR
Gestoken boekenkast 4019
Gestoken boekenkast

300 EUR

Kersen hoekkastje 4020
Kersen hoekkastje
Startprijs 250 EUR
Biedermeier eethoek 4021
Biedermeier eethoek
Startprijs 400 EUR
Hollandse vitrineopzet, wortelnoten 4022
Hollandse vitrineopzet, wortelnoten
Startprijs 200 EUR
Ovale grote noten tafel 4023
Ovale grote noten tafel

200 EUR