13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Speeldoos op poten 2000
Speeldoos op poten
Startprijs 2.500 EUR
Franse helm 2001
Franse helm
Startprijs 720 EUR
Vuurvergulde empire stijl lamp 2002
Vuurvergulde empire stijl lamp
Startprijs 900 EUR
Wortelnoten kistje, 18e eeuw 2003
Wortelnoten kistje, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Kruis 2004
Kruis
Startprijs 225 EUR
Jugendstil schaal 2005
Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR
Geldkist 18e eeuw 2006
Geldkist 18e eeuw

700 EUR

Vogelkooitje 2007
Vogelkooitje

290 EUR

Bureauset 2008
Bureauset
Startprijs 240 EUR
2 Kandelaren 2009
2 Kandelaren
Startprijs 350 EUR
5-Delige inktstel 2010
5-Delige inktstel
Startprijs 240 EUR
Staande cloisonne  asbak 2011
Staande cloisonne asbak
Startprijs 200 EUR
Kruis 2012
Kruis
Startprijs 200 EUR
Hoorn des overvloeds 1880 2013
Hoorn des overvloeds 1880

160 EUR

Wijnschenkkan ca. 1880 2014
Wijnschenkkan ca. 1880

330 EUR

Bronzen vaas 2015
Bronzen vaas
Startprijs 100 EUR
2 Kandelaren 2016
2 Kandelaren

160 EUR

Grote plafoniere 2017
Grote plafoniere
Startprijs 150 EUR
Messing hanglamp 2018
Messing hanglamp

100 EUR

Franse messing hanglamp 2019
Franse messing hanglamp
Startprijs 250 EUR
2x Castallette, vuurverguld 2020
2x Castallette, vuurverguld
Startprijs 250 EUR
Engelse bestekcassette 2021
Engelse bestekcassette
Startprijs 200 EUR
2 WMF vazen 2022
2 WMF vazen

130 EUR

WMF schaal 2023
WMF schaal
Startprijs 60 EUR