Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld 5000
Bronzen beeld

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Bronzen buste 5001
Bronzen buste

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Bronzen wandlampen 5002
2 Bronzen wandlampen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jugendstil groen beeld 5003
Jugendstil groen beeld

Resultaat:

360 EUR

Bronzen jongen op rotsblok 5004
Bronzen jongen op rotsblok
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen beeldje, dame ontkleed 5005
Bronzen beeldje, dame ontkleed

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Buste Willem I, gesigneerd 5006
Buste Willem I, gesigneerd

Resultaat:

130 EUR

Beeld, ridder te paard 5007
Beeld, ridder te paard
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, geleerde 5008
Bronzen beeld, geleerde
Startprijs 420 EUR
Bronzen vrouw met harp 5009
Bronzen vrouw met harp
Startprijs 800 EUR
Bronzen dame 5010
Bronzen dame
Startprijs 450 EUR
Beeld, vrouw op pilaar 5011
Beeld, vrouw op pilaar
Startprijs 60 EUR
Beeldje, zwarte console 5012
Beeldje, zwarte console
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Romulus & Remus 5013
Bronzen beeld, Romulus & Remus

Resultaat:

40 EUR

Bronzen figuur met sigaar 5014
Bronzen figuur met sigaar
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Beeld, vrouw met vlinder 5015
Beeld, vrouw met vlinder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houten beeld Maria 5016
Houten beeld Maria

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Madonna met kroon 5017
Madonna met kroon

Resultaat:

225 EUR

Beeld, man 5018
Beeld, man
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5019
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

100 EUR

Beeld, vrouw met kind 5020
Beeld, vrouw met kind
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Hoofd, bronzen voet 5021
Hoofd, bronzen voet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen liggende dame 5022
Bronzen liggende dame

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen Chinees 5023
Bronzen Chinees

Resultaat:

100 EUR