Twee Chinese bronzen cloisonne vazen (emaille inleg) ca. 1900 met ringen. In zeer goede orignele staat 31xø18cm. Cond.: G
Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G
Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G
Zes oude Chinese bronzen gewichten met fantasiefiguren 19e/20e eeuw 2,5-6,7cm. Cond.: G
Oosters bronzen wierookvat staand op 4 poten, rondom bewerkt met draken en Foo-hond op deksel. (ca. 1900?) . In goede originele staat 29xø14cm. Cond.: G
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1920 met koperen rand en compositie metalen figuur. Bij voetje zit een breuk 16x21x18cm. Cond.: G
Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G
Twee grote castolettes ca. 1880, verguld met marmer in zeer goede staat met bokkenkoppen. 46xø15cm.
Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G
Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G
Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G
Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G
Grote Oosterse cloisonne asbak ca. 1920. Brons met emaille inleg, in goede originele staat 58xø24,5cm. Cond.: G
Groot antiek 5-delig marmeren bureauset met bronzen figuur en armaturen in zeer goede originele staat. geheel bestaand uit; tablet met figuren, 2 inktpotten, briefopener, stempelkussen, asbak met luci...
Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G
4-Delige bronzen bureauset ca. 1890 in rococo stijl. Bestaand uit; 2 kandelaars, 1 platte schaal en 1 inktpot 9-12cm. Cond.: G
Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer theekistje Louis Quinze 18e eeuw zonder inhoud. Origineel bronzen beslag , in goede originele staat 14x23x15cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts hangende kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U