Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R
Bronzen Chinees ca. 1900 staande op platte bronzen voet met daarop een schildpad 27x22x14cm. Cond.: G
Bronzen dikke dame op hoog marmeren voet 21e eeuw (in de trant van Botero) 20x26x16cm. Cond.: G
Keramieken jongenshoofd ca. 1900 (terracotta geglazuurd) staande op goudkleurige houten voet in zeer goede originele staat 34x27x17cm.
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een Griekse vrouw met kind. Vrouw mist 1 vinger 38cm. Cond.: R
Twee oude bronzen figuren; 1x Antiek Chinees bronzen tijger (gesigneerd op de buik), mooi bewerkt 7x16x4cm. en 1x Gotische schenkkan in de vorm van een leeuw (leeftijd onbekend) 11x14x5cm.
Oud bronzen figuur met gietstempel Musee du louvre. Voorstellend een naakte man met baard 22,5cm. Cond.: G
Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...
Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R
Compositie metalen beeld ca. 1890 Jugendstil (Art Nouveau) "Chasse aus papillons par Barian". Waarschijnlijk mist de parasol 42cm. Cond.: G
Groot antiek bronzen figuur Duitsland 1901, gesigneerd J. Hammerschmidt ( Joseph Hammerschmidt 1873 - ). Voorstellend een man met sigaar en jongen zittend op een zandsteen bank. In zeer goede originel...
Bronzen beeld van wolf met Romulus en Remus 19e eeuw, mooi bewerkt 8,5x12,5x5,5cm. Cond.: G
Bronzen buste ca. 1900, gesigneerd E. de Zoro L'arte E. L'ipronta Dell Anima. Gezicht is koud beschilderd 17xø8cm.
Compositie metalen figuur op roodmarmeren voet ca. 1890, voorstellend een vrouw met luit, zittend op een zuil.Stukje van de vinger mist 35x10x10cm. Cond.: R
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Romein met papier en schrijfgerei op een stoel. Gesigneerd Pradier (Waarschijnlijk Jean Jacques Pradier 1790 - 1852). Geheel op bruin marmeren voet 29x32x14cm...
Bronzen figuur ca. 1890 (Duits gestempeld) "Aktien Gesellschaft von H Gladenbeck en Sohn". Voorstellend een Griekse halfnaakte vrouw met snaarinstrument staand op marmeren voet. In zeer goede originel...
Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...
Compositie metalen figuur op hoog marmeren sokkel. Voorstellend een ruiter in harnas te paard ca. 1910. marmer is beschadigd 41x20x10cm. Cond.: R
Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910 van een naakte vrouw staand op marmeren sokkel. Gesigneerd Kneisel in zeer goede staat 30,5cm. Cond.: G
Bronzen jongentje op marmeren sokkel ca. 1900, ongesigneerd 18x15x10cm. Cond.: G
Zeldzame jugendstil lamp, ca.1900, met groene patina, staande op marmeren sokkel (achter de naakte dame licht het op achter mat glas) In zeer goede originele staat. 41x27x16 cm.
Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G
Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G