Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden penning 1979 764
Gouden penning 1979

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed 19
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Soc. Ceramique tablet 6132
Soc. Ceramique tablet

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Kastje met lepeltjes 2420
2 Kastje met lepeltjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Barometer 2249
Barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staand lampje 2145
Staand lampje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Delen zilver 289
6 Delen zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Divers zilver 245
Divers zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Broche met Munt GG 201
Broche met Munt GG

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Beeldjes, Boedha 5094
2 Beeldjes, Boedha

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
HKO, draaimolen 1354
HKO, draaimolen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Aquarel, straatgezicht 1173
Aquarel, straatgezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Doos gulden setjes 767
Doos gulden setjes

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Manchetknopen met GG munt 202
Manchetknopen met GG munt

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
2 Zilveren lepels 167
2 Zilveren lepels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Armband GG met hanger 85
Armband GG met hanger

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chatelaine GG 34
Chatelaine GG

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zwart stenen vaas 6483
Zwart stenen vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kommen V&B 6450
2 Kommen V&B

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Pors. karaf + 5 bekers 6374
Pors. karaf + 5 bekers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Dekselpotten 6331
2 Dekselpotten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chin. pors. vazen 6250
2 Chin. pors. vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12x Royal Copenhagen plates 6204
12x Royal Copenhagen plates

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chin. porseleinen trekpot 6166
Chin. porseleinen trekpot

Resultaat:

70 EUR