Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pendule met olifant 3599
Pendule met olifant

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zwart klokje 3591
Zwart klokje

Resultaat:

55 EUR

Friese staartklok 3566
Friese staartklok
Startprijs 200 EUR
Bronzen klokkenstel 3552
Bronzen klokkenstel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Hindeloopen stoelklok 3548
Hindeloopen stoelklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen sierpendule 3524
Bronzen sierpendule

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3523
Engelse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Franse pendule 1840 3521
Franse pendule 1840
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Grote Zaanse klok 3518
Grote Zaanse klok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule 3513
Franse bronzen pendule

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3512
Zaanse klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bronzen pendule 3503
Bronzen pendule

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 Art Deco klokken 3501
2 Art Deco klokken

Resultaat:

15 EUR

Franse pendule 3644
Franse pendule
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 3643
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

325 EUR

Amsterdams staand horloge 3642
Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR
Engelse tafelklok 3641
Engelse tafelklok
Startprijs 1.250 EUR
Klokje met olifant 3640
Klokje met olifant
Startprijs 1.100 EUR
Frans klokje 3639
Frans klokje
Startprijs 1.200 EUR
Pendule 3638
Pendule
Startprijs 520 EUR
Wekker, jongentje op trap 3637
Wekker, jongentje op trap
Startprijs 70 EUR
Verkocht
BimBam klok 3636
BimBam klok

Resultaat:

25 EUR

Empire pendule ca. 1820 3635
Empire pendule ca. 1820
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Zaans klokje 3634
Zaans klokje

Resultaat:

30 EUR