Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed 19
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
6 Delen zilver 289
6 Delen zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Divers zilver 245
Divers zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Zilveren lepels 167
2 Zilveren lepels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren horlogeketting 272
Zilveren horlogeketting

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
 Zilv. cijfers + horlogekettingen 241
Zilv. cijfers + horlogekettingen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren beursje 223
Zilveren beursje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5 Delen zilver 175
5 Delen zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Pillendoosje, eivorm 171
Pillendoosje, eivorm

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilv. suikerklontjes-tang 149
Zilv. suikerklontjes-tang

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Duitse kerkbeker 19e eeuw 100
Duitse kerkbeker 19e eeuw

Resultaat:

860 EUR

Verkocht
12 Zilveren lepeltjes 318
12 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Zilveren zoutlepeltjes 296
2 Zilveren zoutlepeltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren beurs 295
Zilveren beurs

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bijbel met sluitwerk 293
Bijbel met sluitwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren tas 291
Zilveren tas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Pennenbakje, Djokja 274
Pennenbakje, Djokja

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Porseleinen flacon 271
Porseleinen flacon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Zilveren bekers 270
4 Zilveren bekers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 269
Zilveren kandelaar

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Zilveren schaaltjes 268
2 Zilveren schaaltjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren servettenhouder 250
Zilveren servettenhouder

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Divers Gero plated 248
Divers Gero plated

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren zoutlepeltje 244
Zilveren zoutlepeltje

Resultaat:

15 EUR