Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Soc. Ceramique tablet 6132
Soc. Ceramique tablet

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Zwart stenen vaas 6483
Zwart stenen vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Kommen V&B 6450
2 Kommen V&B

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Pors. karaf + 5 bekers 6374
Pors. karaf + 5 bekers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Dekselpotten 6331
2 Dekselpotten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chin. pors. vazen 6250
2 Chin. pors. vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12x Royal Copenhagen plates 6204
12x Royal Copenhagen plates

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chin. porseleinen trekpot 6166
Chin. porseleinen trekpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees kannetje + kopje 6157
Chinees kannetje + kopje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Meissen beeldje 6053
Meissen beeldje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Tegels, jongen/meisje 6563
2 Tegels, jongen/meisje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Openlucht tegel tulp 6554
Openlucht tegel tulp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hertshoorn figuur 6548
Hertshoorn figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese figuur op draak 6544
Chinese figuur op draak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote blauwe schaal 6520
Grote blauwe schaal

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Trekpot met brons, 18e eeuw 6517
Trekpot met brons, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plateel schaal 6497
Plateel schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Blauwe vazen 6458
2 Blauwe vazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Delfts blauwe vazen 6446
2 Delfts blauwe vazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
15 Delen Wedgwood 6438
15 Delen Wedgwood

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pors. vaasje + strooier 6428
Pors. vaasje + strooier

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 6423
2 Chinese borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese standaard voor vaas 6414
Chinese standaard voor vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Rosenthal vaas 6395
Rosenthal vaas

Resultaat:

30 EUR