Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Voltaire, L.P. stijl 4127
Voltaire, L.P. stijl

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Voltaire, L.P. stijl 4126
Voltaire, L.P. stijl

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Noten bureaustoel 4089
Noten bureaustoel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw 4087
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kapstok 4240
Kapstok

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Venetiaanse spiegel 4237
Venetiaanse spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Italiaanse etagere 4228
Italiaanse etagere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Stoelen 4218
2 Stoelen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mechelse salontafel 4187
Mechelse salontafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
1-Deurs spiegelkast 4178
1-Deurs spiegelkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schaapslederen fauteuil 4175
Schaapslederen fauteuil

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Butlertray met wijnrek 4171
Butlertray met wijnrek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie halve-maan etagere 4157
Mahonie halve-maan etagere

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meubel met tegels 4156
Meubel met tegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Empire commode 4149
Empire commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken meidenkastje 4136
Eiken meidenkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tafeltje 4111
Tafeltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel 4110
Engelse bijzettafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Rond tafeltje, zwanehals 4104
Rond tafeltje, zwanehals

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Grenen Vertico 4102
Grenen Vertico

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Biedermeier stoelen 4096
3 Biedermeier stoelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bank, Louis Quinze 4067
Bank, Louis Quinze

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Relikwieen kastje 4062
Relikwieen kastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eikenhouten Queen-Anne tafel 4060
Eikenhouten Queen-Anne tafel

Resultaat:

30 EUR