Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Kastje met lepeltjes 2420
2 Kastje met lepeltjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Barometer 2249
Barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staand lampje 2145
Staand lampje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Vroege vlaskammen 2333
2 Vroege vlaskammen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
St. Louis pennenset 2332
St. Louis pennenset

Resultaat:

28 EUR

Verkocht
Medaille Romania 2324
Medaille Romania

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tiffany lamp 2283
Tiffany lamp

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Messing inhalator 2225
Messing inhalator

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Tabakspotten 2150
2 Tabakspotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Benen spelletje 2094
Benen spelletje

Resultaat:

30 EUR

Collectie Godfried Boman 2039
Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Doos strip-/kinderboeken 3045
Doos strip-/kinderboeken

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude plafoniere 2452
Oude plafoniere

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavels strijkijzers en standaards 2445
Kavels strijkijzers en standaards

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Plaat, Enschede 2439
Plaat, Enschede

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Plafondlamp 2429
Plafondlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Koffer + 2 Helmen 2425
Koffer + 2 Helmen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hanglamp 2419
Hanglamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Meerschuim pijp 2413
Meerschuim pijp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Toverlantaarn 2406
Toverlantaarn

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen tin 2404
3 Delen tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beddepan, 18e eeuw 2391
Beddepan, 18e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek botervat 2371
Antiek botervat

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Roodkoperen rijtuigstoof 2354
Roodkoperen rijtuigstoof

Resultaat:

30 EUR