Bisquit porseleinen sierbord van Franklin Porcelain. "Mothers Day 1977", limited edition Pennsylvania ø24cm. Cond.: G
Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G
Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G
Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G
Oud Wedgwood of Etruria keramieken restservies, decor Kashmar (bloemendecor), 22 borden, 2 dekselschalen, melkkan, suikerpot, schaal, asbak, 6 eierdoppen, grote kom en 5 schaaltjes. Paar chips af Cond...
43-Delig Duits Rosenthal servies met bloemendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt met een rode F; 14x kop&schotel, koffiekan, melkkan, suikerpot, 3x diep bord, 4x ovale schotel, restborden (soep, ontbijt e...
7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...
4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R
Grote blauw Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor 20e eeuw in goede staat 61xø21cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.
Mangaan 4-pas tegels 19e eeuw met Jeruzalem veer decor, 2 tegels licht beschadigd 12,7x12,7cm. Cond.: G
Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G
4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.
Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...
Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 19,5x25x9cm. Cond.: G
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G
Oude Chinese handbeschilderde glazen snuiffles, beide zijden beschilderd met Chinese figuren en tekst 5,7x4,2x2,5cm. Cond.: G
Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G
Oud Wedgwood porseleinen theeservies 20e eeuw, gemerkt Hathaway Wedgwood 15-delig; 1x koffiepot (haarscheur deksel), 1x melkkan (oortje gelijmd), 6x platte borden, 1x suikerpot, 6x kop&schotels Cond.:...
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen; 1x 2 haarscheuren en chip en 1x minimale chip ø22cm. Cond.: M-R
3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G