Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vazen
Startprijs 80 EUR

2 Porseleinen apotheker vazen

Tegeltableau
Startprijs 200 EUR

Tegeltableau," Die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw

Tegeltableau
Startprijs 50 EUR

Tegeltableau met Larens interieur. Begin 20e eeuw

Servies
Startprijs 90 EUR

55 Delig servies met bloemdecor

Serviesgoed
Startprijs 200 EUR

Blauwgekleurde porseleinen borden,schalen,dekschalen. (27 delen), Zwiebelmustermotief

Chinese lamp
Resultaat: 5 EUR

Porseleinen chinese lamp met zijden kap

3 Wandborden
Startprijs 35 EUR

Drie polychroom porseleinen wandborden, Ø 23 cm

Kastkommen
Startprijs 50 EUR

Twee gekleurde aardewerken kastkommen Maastricht

Kastkommen
Startprijs 50 EUR

6 Aardewerk kastkommen Petrus Regout, landschapsdecor( waarvan 2 beschadigd)

4 Diverse bordjes
Startprijs 20 EUR

4 Diverse aardewerken bordjes, waarvan 2 Makkums

Beeld
Resultaat: 40 EUR

Samak buste van een vrouw

Schaal
Startprijs 20 EUR

Glazen design schaal ø 46cm.met 3 ballen

Vaas
Resultaat: 100 EUR

Een blauw Chinees porseleinen vaas, 60 cm met schade

3 Delig kaststel
Resultaat: 22 EUR

3 Delig kaststel van Rustique Maastricht, blauw met boerendecor.(deksel defect,knop eraf)

3 Delig kaststel
Geen vanafprijs

3 Delig kaststel met vogels en bloemen

Serviesje
Startprijs 20 EUR

Aardewerk serviesje, 4 kop en schotels suiker en melk kannetje en kom

Familie rose
Geen vanafprijs

2x Familie rose ,Kantonees, schotels met 2 kommen

2 Soepkommen
Startprijs 10 EUR

2 Petrus Regout soepkommen, licht beschadigd

Vaas
Geen vanafprijs

Engelse vaas met vlinder- en bloemmotief

Mokkaservies
Resultaat: 20 EUR

Mokkaservies 6 delig, Knester Thuringen

Porseleinen koffiekannen 4x
Resultaat: 10 EUR

Diverse porseleinen kannen 4x

servies
Resultaat: 15 EUR

Serviesje Weimar porselein, koffiekan,suiker en melk blauw

Chinese borden 2x
Startprijs 80 EUR

Chinese borden 2x, 18de eeuws, ø24cm. licht beschadigd

meisje op tak
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw